Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kézmosásnál hogyan lehet...

Kézmosásnál hogyan lehet vízet spórolni?

Figyelt kérdés
Vécézés után mindig kezet kell mosni. Kézmosás előtt szoktunk felöltözni. Nem tudhatjuk, hogy milyen fertőzés kerül a gatyánkra. Ha egy tömblakásban külön helyiségben van a fürdőszoba, meg külön a WC, akkor vécézés és kézmosás között még a kilincset is meg kell fognunk.

2022. júl. 24. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kézmosós wc tartályok!
2022. júl. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lassabban engeded a vízt,meg gyorsabban nyomod a kezedre a szappant,hogy ne menjen annyi víz kárba mert te lassan teszel szappant a kezedre.

Kézfetőtlenítő,pici kis flakon azt egyből egy vagyonba kerül...

Sztem ha raksz a csapba dugót,akkor ki tudod használni és nem folyik le.

De abba lehetetlen kezet mosni,mert alacsony...

Illetve ha folyik, folyamatosan tiszta víz éri a kezed.


A megoldás hogy gyorsan mosol kezet,de ugyanolyan alaposan.

2022. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bal kezedet kell használni a kilincshez és a csaphoz.
2022. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy amíg dörzsölöm a kezeimet a szappannal, addig nem folyatom semennyire a vizet, épp csak benedvesítem szappanos előtt a kezeimet. Mikor kész vagyok a szappanos dörzsöléssel, akkor nyitom csak még a csapot, akkor is csak vékony sugárban, hogy leöblítsem a szappant a kezeimről. Már évek óta így csinálom.
2022. júl. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A víz olcsó, nem spórolok
2022. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nagymamamek tettek egy kis lavort a mosdoba. Es ha a kezmosassla nem is sporolt sokat (bar o abban a trutyisban alaposan szappannal megmosta es csak leoblitette a tiszta csapvizzel) a vegen az osszegyult vizet felhasznalta (igaz volt kertje), de ha osszgyujtod vodorbe akkor minimum kisvecezesnel ezzel leontheted a vecet. Tehat legtobbet azzal sporolsz a vizen, ha a szappanos, zuhanyzos, mosogatos vizedet hasznalod a wc leoblitesehez.
2022. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!