Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek miért kerüli az...

Szerintetek miért kerüli az illető nő a feleséggel való találkozást hollott előtte haverkodott vele.Ezzel beismeri,hogy volt viszonya a feleség férjével?Amúgy munkatársak.

Figyelt kérdés
2022. júl. 25. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez így baromi kevés infó.


Sőt, kicsit azt érzem, te vagy az illető feleség és beképzeled hogy kerül, mert annyira féltékeny vagy.


Ha írsz még részleteket, talán okosabbat is lehet mondani.

2022. júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy indok lehet a többi ezer mellett. Mondok parát: A feleség vállalhatatlanul viselkedik és a hölgy nem akarja égetni magát a feleséggel való találkozással. A feleség energiavámpír és a hölgy besokkalt tőle. Elmúlt a barátság.
2022. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A felesegnek van a vele valo beszelgetesre vagy kapcsolattartasra szuksege, neki meg nincs.

Valojaban az érdekek nem egyeznek.


Eszrevettem pl azt hogy a párom fiutesoinak a női engem alapbol lesz.rnak, vagy epp utálnak, de ha a párom tesojával jarnak egybol nekiállnak velem baratkozni meg nekem nyalizni valahogy. Egybol öribarik lesznek.

2022. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
* en is nö
2022. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Volt egy dolog amit csak a feleség tudna megcsinálni és a férj szólt a nőnek,hogy vigye el nyugodttan hozájuk,mert szívesen megcsinálja,de látnia kell,amihez ő is kell.De ő nem akarta csak a férjjel elküldeni.Pedig réggebben nagy barátkozós volt a feleséggel.
2022. júl. 25. 19:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Te teszel neki szivesseget nem tudja hogy fizessen vagy mit csinaljon hogyan illik. Eleve a férj ajanlotta igy ráhagyta intezze akkor ő
2022. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem semmi esetre sem jelenti, hogy viszonyuk van, hanem inkább, hoyg a feleség vagy bunkó általában, vagy megsértette valamivel a nöt.
2022. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De tudja,mert már régebben is csinált neki dolgokatés akkor minden ok volt.
2022. júl. 25. 19:26
 9/13 anonim ***** válasza:

En is utálom pl ha vkit ajanlgat a parom pl a mukormos ismerősét konyvelő fodrasz gyogytornász ismerosét, aki szivességi meg protekcio alapon vállal engem, el se szoktam menni ilyenekhez en se. Párom szokta mondani hogy kifizeti intezi ő.

De még az is bennem van hogy ez kontroll is lehet. Mert beszelgetek a fodrasszal, kormossel es az megy tovabb a páromnak. Vagy eleve már ők beszélgetnek rolam.. kavarás az egész.

2022. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy a nő mindent a férfivel intéz,elviteti az autóját szerelőhőz,ha úgy van akkor érte kell menni vagy hazavinni.
2022. júl. 25. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!