Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Nektek bejön az...

Fiúk/férfiak! Nektek bejön az olyan tipus, mint Ahmed Vanessa?

Figyelt kérdés
El tudnátok képzelni mint párotok,vagy csak egy éjszakára? Külsőre ugyebár ő nem a természetességéről ismert,ez zavar titeket vagy még beleférne?

2022. júl. 27. 00:32
 1/5 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem férne bele még egy egyéjszakásnak se, ez már bőven átlép egy határt. Engem nagyon zavar ha egy nőnek sok plasztikai műtétje van, egy kicsi még belefér de ez azért műr több mint túlzás.
2022. júl. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fuhh, nagyon nem. Nem tud egyedül hajat mosni? 🤣🤣🤣 ez mi a rakat szar? 🤣🤣🤣

Elvinném nyaralni, akkor én mosnám a haját, vagy ott találna fodrászt? És mire marad időnk a nyaraláson a hajmosás mellett? Mert ugye heti 3x kell járni fodrászhoz... 🤣🤣🤣 én ezt nem bírom.. bazzeg, nem normális aki ezt pénzeli.

2022. júl. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Belefér
2022. júl. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Félve írtam be a google-be, azt műanyag, nagymellű, barna implantoszauruszt kellene nézni?

Na mert az nagyon nem kellene, semmire.

2022. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Határozottan nem!

Szerintem fel se állna ennyi műanyagra...

2022. júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!