Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a szebb?...

Szerintetek ki a szebb? Axente Vanessa vagy Palvin Barbi? Melyikőjük a szimpatikusabb?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy külföldön Vanessa, itthon pedig inkább Barbi a felkapottabb. De ezt lehet csak én látom így.

2014. aug. 14. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem Barbi szebb. Szimpatikusabb-e valamelyik.. azt nem tudom, mert a Vanessaról még nem néztem interjút. Igazából most hallok róla először, pedig külföldön lakok.
2014. aug. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hú hát Palvin Barbi picit szebb,viszont ő nem szimpi nekem.
2014. aug. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Barbi szerintem sokkal szebb, viszont egyikük se szimpatikus.
2014. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Divatvilágban: Axente Vanessa. Ezerszer különlegesebb arca van és magasabb, így a az alakja is jobban "beleillik" ebbe a világba.

De ha általánosságban nézzük, Barbinak sokkal átlagosabb Vanessánál, így egy átlag embernek jobban tetszhet.

Kevésbé modellesebb a testalkalta, inkább átlagossabb.

Persze nem azt mondom, Hogy Palvin Barbi nem szép, mert gyönyörű de inkább átlagosabb.

Barbi azért felkapottabb itthon, mert az ügynöksége belföldre is dolgozik, Vanessa ügynöksége meg kizárólag külföldre.

2014. aug. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ksztella válasza:
Szerintem Barbi szebb.Akárki akárhogy mondja,hogy photoshop,de láttam már smink nélkül(képről) és úgy ugyanolyan szép.Mellesleg Axente Vanessát ismerem az unokatestvéremről (még a VMM-ből,ugyanis unokatesóm Párizsban lakik) nagyon aranyos,lány.Ő is nagyon szép,de ha választanom kéne akkor Barbi. :)
2014. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem szimpi Barbi ,de szebb is!!
2014. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Palvin Barbi szebb!
2014. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vanessa

Mert neki tényleg egyediek a vonásai.

2021. febr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.

Barbi inkább commercial, Vanessa meg inkább high-fashion.

Kettőjük közül nálam a személyisége miatt Vanessa, ráadásul isten az Essa Wolrd-ös Protein Shake-je!

2022. júl. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!