Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők nagyobb sikereket...

A nők nagyobb sikereket érhetnénk el az életben mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Lássuk a dolgokat :

A férfiakat sokkal jobban érdekli a szaporodás, így nem tudnak eléggé fontosabb dolgokkal foglalkozni amik az életben lényegesek.

A férfiakba bele van kódolva a fajfentartási ösztön vagy mi.

A nőknél viszont kevésbé irányítanak az ösztönök, mi elvagyunk olyan dolgok nélkül is. Ezért fel tudjuk építeni az életünk amilyennek akarjuk. És pont ez a jó. Hogy mi diktálunk, mi döntünk minden egyes dologról ami az életünkben van. Harcolunk azért hogy sikereket érjünk el. Hogy legyünk valakik.

Mert tudjuk hogy az élet után halál van. Ezért kell minden erőnkkel küzdeni hogy olyan életünk legyen amilyet szeretnénk. Sajnos rövid az élet, és ezért addig kell élnünk amíg van rá lehetőségünk.



2022. júl. 28. 17:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

Attól függ miben. A tudományban igen, mert vannak okos nők.


De a politikai életben nem, mert a nők általában érzelmi alapon gondolkodnak. Tehát egy világhatalmat nem tudtak volna létrehozni.

2022. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

A feminista évfordulóra szánod ezt a sok marhaságot?


Még hogy a pasik csak a szaporodással vannak elfoglalva.. nonszensz amiket írsz. Szerinted miért férfiak 70%-ban a cégvezetők?

Mert csak a szexen jár az agyuk, igaz? …

2022. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Ez nagyon remélem hogy nem komoly
2022. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#3

De.

Én így látom a dolgokat.

2022. júl. 28. 18:07
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Remélem!!! :)
2022. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

Vagyis helyesbítem magam: valószínűleg nem tudtak volna létrehozni egy világhatalmat. Nem biztos ugyanis, lehet, hogy igen. Nem tudom, mire képesek a nők.


#1 voltam.

2022. júl. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6

Mi nők nagyon is sok mindenre vagyunk képesek.

Erősek és okosak vagyunk.

2022. júl. 28. 18:19
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Aha. Szal femináci vagy.
2022. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Fordítva
2022. júl. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Ez lehet ilyen szerepjáték kérdés amit egy unatkozó férfi írt ki hogy csinálja itt a drámát.
2022. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!