Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha szemelyesen viszem be az...

Ha szemelyesen viszem be az oneletrajzom egy ruha boltba, tobb esely van arra hogy behivnak interjura, vagy semmi jelentosege?

Figyelt kérdés
2022. júl. 29. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor, ha személyesen a főnök kezébe tudod adni, mert az alkalmazottéba felesleges!
2022. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Küldd is el és vidd is be, találkozz a főnökkel. Nálam jó pont lenne, hogy valaki tényleg érdeklődik a munka iránt, bejön, körülnéz, megnézi a leendő kollégáit stb.
2022. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A fonokot mindig szoktam bent latni es tudom hogy az alkalmazottak kezebe felesleges..szerintem oda se adjak a fonoknek hanem egyenesen a kukaba megy.
2022. júl. 29. 13:15
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Én egy kicsit önreklámnak/nyomulásnak venném, és mint ilyen, bosszantana. Ha egyszer online hirdetem meg, legyen szíves mindenki online küldeni a cv-t. Ezer más dolgom van munka közben, napi egyszer csekkolom, és aztán nem akarok ezzel foglalkozni.

De persze ettől lehet őt fogom végül felvenni, de biztosan nem azért, mert mosolyogva a kezembe nyomta a cv-t.

2022. júl. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jezusom...ez nem kapcsolat hogy nyomuljak

Egy munkaado igenis orul neki ha latja hogy valaki szeretne ott dolgozni! Az a jo ha nyomul..jesszus

2022. júl. 29. 14:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha én munkaadó lennék, akkor meghirdetném online, mert nem szeretném, hogy azon kívül zaklassanak, ha nem én hívtam be interjúra.
2022. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor minek tetted fel a kérdést, ha jobban tudsz mindent helyettem??!

Komolyan megáll az ember esze.. ha más a véleményem, mint neked, egyből kiborulsz?

Nem leszel túl jó munkaerő az biztos! Te mindig jobban tudsz mindent másoknál, tipikus mai mentalitás!

Az, hogy valaki szeretne itt dolgozni, az a legkisebb szempont egy interjún számomra, sokkal előrébb van a szerénység!

2022. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont erre írtam, hogy nem jönne be a dolog, ha személyesen zaklatna az önéletrajzával. Aki ennyire nyomja magát, az ugyan ilyen kis sértődős egoista, mint a kérdező. Na, velük nem lesz jó a munkaviszony, ez saját tapasztalat.
2022. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2-3 esetben hallottam már ilyen hasonló sikereket, úgyhogy érdemes kipróbálni ezt. Akinek ember kell, az nem válogat nagyon.
2022. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!