Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak retro szerelmesek?

Vannak retro szerelmesek?

Figyelt kérdés
Az az hogy zene retro tárgyak retro kinézetű weblapok retro magno retró kazeta retro ruha minden

2022. febr. 27. 12:21
A kérdező szavazást indított:
Csak bizonyos retró tárgyak commentbe le írom
Bizonyos retró filmek commentbe le írom
Bizonyos retro zene commentbe le írom
Bizonyos retró ruha commentbe le írom
Bizonyos retró weblapok commentbe le írom
Bizonyos retró biciklik commentbe le írom
Bizonyos retró dolgok commentbe le írom
Léteznek retro weblapok ha igen commentbe írd le
3 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
En vintage. A retroban benne eltem, megvolt.
2022. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nokia 3310, meg a Nokia egyéb retro telefonjai úgy unblock, Samsung SGH telefonok, VHS kazetták, DVD-k, CD-k, retro számítógépek (Pentium 4, és azelőtti), retro oprendszerek (Windows 3.11, és azelőtti), retro zenék (80-as 90-es évek zenéi)

2002-es születésű vagyok, így átéltem még bizonyos dolgokat, amik az általam leírt kategóriába tartoznak. A zenéket nem, de jók voltak azok is. Utólag meghallgatva alkottam róla így véleményt. Amikor óvodás voltam, a Nokia 3310, a CD, DVD, az MP3 lejátszó menő dolgok voltak...

2022. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!