Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Manapság mennyire gyakori...

Manapság mennyire gyakori hogy valakinek nincs Facebookja a kb. 20-40 éves korosztályban?

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Eléggé. Ennek a korosztalynak az insta és más egyebek a menő, a face öres. (főnököm 18 éves fia mondta minap... En se gondoltam volna.)
2022. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Öres = öreges.
2022. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ötből 1 vagy 2 embernek nincs facebookja.
2022. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
48 vagyok, három éve regisztráltam. Szóval ja, öreges. ;D
2022. júl. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
1-es: De nem tizenévesekről van szó, ott elhiszem, hogy az Insta meg a TikTok a menő, és az sem azt jelenti, hogy nincsenek fönt Facebookon. Szerintem ritka az olyan 20-40 év közötti, aki nem használja, még nyugdíjasok is vannak fönt szép számban. Az Insta inkább az, ami ebben a korosztályban megoszlik.
2022. júl. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez olyan dolog, hogy Facebookja szinte mindenkinek van, más nem a Messenger miatt.
2022. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem kellene a Messenger, mai napig nem lenne Facebook -om. A világból lehet vele kikergetni.

N

2022. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy azt látom, hogy cseles dolog ez a Facebook használat is, mert teljesen átalakult a használati formája.


Régen mindenki agyba főbe posztolt mindent a saját oldalára írt ki. Most meg azt látom, hogy a csoportok amik nagyot mennek.


Ha magamat nézem, akkor a saját profilomon szinte zéró adat van, nagyon ritkán osztok meg valamit, illetve sokszor csak privátban magamnak mentek el nekem tetsző posztokat.


Viszont csoportokban amik a hobbimhoz köthetőek rendszeresen aktív vagyok ötletekkel, megosztásokkal, posztokkal. Beszámolókat írok.

2022. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

37 évesként mondom, hogy szerintem a mi korosztályunk Facebookon jellemzően fenn van, és használjuk is, viszont leginkább tartalom olvasására, illetve kapcsolattartásra, és kevésbé posztolásra.


Ennek megfelelően, ami viszont nagyon nem jellemző ránk, az a tiktok és modern társai.


Mi még anno iwiw-vel kezdtük a social media-t, ahol a fő szempont rég nem látott ismerősök megkeresése és kapcsolatfelvétel/tartás volt. Mi, amikor átmentünk a Facebookra, jellemzően ugyanezt kerestük és folytattuk ott is.


Én személy szerint csoportokban vagyok az érdeklődési körömnek megfelelően, illetve külföldi/távoli ismerősökkel és rokonokkal beszélgetek ott leginkább. Az nagyon nem hat meg, hogy fotókat, videókat készítsek magamról, hogy felpakoljam valahova, ezért nekem nem alternatív sem a tiktok, sem ehhez hasonlók.


Videótartalmakat Youtube-on nézek. Szerintem a korosztályunkra (kérdésben szereplő 20-40) ez a jellemző, bár inkább talán 30 felett.

2022. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Elvből nem nyitok meg faszbukot vagy hasonló weblapokat.
2022. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!