Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdtél az életeddel? S...

Mihez kezdtél az életeddel? SzAvAzZ!!

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 22:56
A kérdező szavazást indított:
Követtem az állmaimat amiből jól kijöttem.
Nem tudom, csak vagyok még mindig.
Semmihez sem, régen még volt tervem de már feladtam.
Követtem az állmaimat de sajnos nem jöttem ki jól.
Sokszor padlóra estem de soha se adom fel amíg élek.
Egyébb leírom
73 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Semmihez sem, régen még volt tervem de már feladtam, mik voltak a terveitek?
2022. júl. 30. 23:09
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Majd ha meghaltam írok róla egy könyvet, már ha tudok.
2022. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Sodródok az árral, mindíg az aktuális pillanathoz alkalmazkodom úgy, hogy jól járjak.
2022. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
A legtöbb cèlomat teljesítettem. Mindig kitalálok valami újjat, ès megvalósítom. Sikeresnek tartom magam.
2022. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Elkezdtem követni az álmaimat, majd rájöttem, hogy nem fog menni, mert lúzer vagyok. Ezek után kisiklott az életem, és azóta se kapcsolat, se barátok, se munkahely, se pénz. Jelenleg egy szó szerint putriban élek. Mindenki átvàg, lehúz, becsap, és ennyi. Például a szerelőm egy hatvanezres munkára azt mondta, hogy 160 ezer, és félév mire kész a kocsi. Pedig megvan hozzá minden alkatrésze, stb. Csak lusta dolgozni, meg le akar húzni. Mindennap gyűlölettel a szívemben kelek, és utálom a világot, de tudod mit utálok a legeslegjobban?? Azt az alakot, aki velem szembe néz minden reggel a tükörből. Tőle jobban senkit nem gyűlölök.
2022. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
5. Mi lenne ha az ön és a világ gyűlöletét elfelejtenéd. Amúgy meg ingen ez ilyen, ha lúzer vagy, nem is tudom miért döntöttél úgy, hogy egy életen át lúzernek kell lenned, bár kinek mi a fétise, meg gondolom ez kényelmes neked.
2022. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6, olyan emberek vannak a környezetemben akik súlyosan visszahúznak, korlátoznak, lehúznak, és ezek miatt is maradtam meg ezen a szinten. Tavaly ilyenkor gyönyörű, csodás életem volt, aztán egy nap alatt minden elúszott. Minden nap arra vágyom, hogy mikor felkelek egy évvel ezelőtt ébredjek, ahol minden rendben volt, ehelyett mindennap a Pokol vár, mikor szembesülök a szánalmas életemmel, ami annyit nem ér, mint egy vödör szar.
2022. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Akkor hagyd el ezeket az embereket az életedből, akik 1 éve pokollá teszik.
2022. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Követem az álmaimat és eddig nagyon jól haladok ezzel.
2022. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
100%
Sokszor estem pofára, de nem adom fel.
2022. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!