Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagy elégedett az...

Mennyire vagy elégedett az eleteddel?

Figyelt kérdés

Párkapcsolat? 10/?

Munka 10/?

Anyagi helyzet 10/?

Család 10/?

Barátok 10/?

Vannak-e nagyobb terveid? Ha elégedetlen vagy, teszel-e azért, hogy változtass rajta?



2022. júl. 3. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
0, 0, 0, 0, 0. Terv az egész univerzum elpusztítása. Egyelőre nem sokat tettem az ügy érdekében, mivel nyilván nem triviális feladat.
2022. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Párkapcsolat? 10/9


Alapvetően boldog vagyok, szeretjük egymást, csak épp most volt (az egyébként első) problémánk (amit nagyon szuperül kezeltünk szóval minden oké) leginkább az időhiány miatt, de ez átmeneti. Szóval amúgy majdnem 10, csak még tud fejlődni egy kicsit. 3 hónapja vagyunk együtt.



Munka 10/9


Elégedett vagyok, szeretem csinálni, imádom a kollégáimat, a főnököt meg a feladatot is. Előremozdítja a karrierem (egyetemista vagyok még de egész komoly munkám van).

Megbecsülnek, mentorálnak, van HO lehetőség, baromi rugalmas stb. A szervezéssel vam egy kis problémám, de annyira nem vészes.

Megtaláltam a hivatásom, az álomszakomom vagyok, és jól is megy, el is fogok tudni helyezkedni (lásd: már most is ebben dolgozom) és nagy pénzek vannak benne (amit mondjuk most még nem kapok meg)


Anyagi helyzet 10/6


Egyetemista vagyok, kolis. Bár dolgozom, azért nem fizetnek túl még (de nem váltok mert szeretem, pedig adnának máshol többet), egyetemen kapok ösztöndíjat, a családom is támogat, szóval gondjaim nincsenek, csak azt fájlalom kicsit, hogy a munkámra nem kapok annyi pénzt.


Család 10/10


Ideális család, szerelmes szülők. Mindenki boldog stb. Erről nincs mit mondanom. Ez egy fix pont ez mindig ilyen volt.


Barátok 10/7


Vannak. Nem is kevés. Vannak igaziak is. Vannak haverok is. Viszont nehéz így nyáron összeszervezni a dolgokat, szóval kicsit most ezt sajnálom. De ettől még nem értéktelenebbek ezek a barátságok, csak most kevésbé boldogítanak.



Nincsenek nagyon extrém terveim. Családot szeretnék csak meg sikert a szakmámban. (nem világsztár szintűt, csak hogy elismerjenek és jól éljek meg belőle)



Elégedett vagyok összességében. Néha 10/10-nek érzek mindent. A fentiek alá pedig szinte soha nem megy. Persze olyan nincs, hogy valami nem lehet jobb és ezért igyekszem is tenni, hogy minden még jobb legyen.

2022. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Szo-szo.


5-7 évvel ezelőtt kellene ott tartanom, ahol most.

Egyetemre járok, elvileg 1 év múlva végzek.

Párkapcsolatom nincs és eddig egy szűk 1 éves volt csak.

A szakmámban pályakezdő vagyok, 2,5 év tapasztalatom van, de abból csak pár hónap, ami a célterület tapasztalata.


És 29 éves, ősszel leszek 30. :/


Emellett autista vagyok, klinikai szakpszichológus terápiájára szorulok és krónikus betegségeim vannak, nem veszélyesek, de kellemetlenek, élethosszig tartó gyógyszeres kezelés és diéta szükséges (nem laktózérzékenység vagy cöliákia).

2022. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

3-as voltam.

A pozitívumokat lehagytam. :D


Viszont a szakma, amiben kezdő vagyok, az IT, modern szemléletű multinál dolgozom, sok HO-val és rugalmas munkaidővel.


Vannak barátaim és ugyan ritkán tudunk összefutni, de azért néha mégis kimozdulunk.


Sportolok, kezdem élvezni, kevésbé kényszerként felfogni és kezd javulni a borzalmasan rossz állóképességem.

2022. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Párkapcsolat? 10/0. Nincs senkim.

Munka 10/2. Szeretnék váltani, de nem megy.

Anyagi helyzet 10/9. Spórolok, így ez kivételesen rendben.

Család 10/4. A közvetlen családtagjaimmal jobb lehetne a kapcsolat.

Barátok 10/0. Nincsenek.

Vannak-e nagyobb terveid? Ha elégedetlen vagy, teszel-e azért, hogy változtass rajta?

Képzem magamat, de sosem tudom hasznosítani a képzés végén lévő papírt. A terv, hogy munkahelyet, állást változtassak, de nem megy. Többet, más irányba kellene tennem ezen folyamatért.

2022. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Párkapcsolat 10/0


Munka 10/7


Anyagi helyzet 10/8


Család 10/9


Barátok 10/0


Van sok tervem és lassan de biztosan megvalósítom őket.

2022. júl. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Párkapcsolat? 10/0 Nincs senkim, nem is lesz.


Munka 10/7 Nem panaszkodhatok.


Anyagi helyzet 10/10 Teljesen jó, nekem elég.


Család 10/0. Nincs, mind kihaltak.


Barátok 10/0. Nincs egy se, nem is kell.


Vannak-e nagyobb terveid? - Nincsenek.

2022. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Viszonylag zöld környezetben élhetek.

Egészséges a víz és a környék egyelőre. Finomakat ehetek, szabadon böngészhetek, kevés stressz ér.

Voltam ennél sokkal rosszabb helyzetben, megbecsülöm a jelenlegit.

2022. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Boldog, gondtalan kiskorú vagyok. Barátok: 10/8
2022. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%

Párkapcsolat 10/0

Nagyon magányos vagyok.


Munka 10/7 háziorvosként dolgozom, a szakma jó lenne, ha a megbecsültségünk társadalmilag nem a béka feneke alatt lenne.


Anyagi helyzet 10/7 de ez nézőpont kérdése. Ha azt nézzük, hogy szeretnék venni egy házat, ami a környékünkön kb 80 millió akkor szarul állok, ha azt, hogy másfél millió jön össze kb. havonta nettó akkor jól.


Család 10/5 anyám, testvérem, nagyon rendes, apám egy barom. Továbbá már saját családot szerettem volna.


Barátok...10/4 1-2 van de nem igazán tartjuk a kapcsolatot.


Összességében az élet egy nagy rakás sz.r. A munkán kívül amit néha szeretek semmi jó nincs benne.

2022. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!