Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen az, amikor boldog vagy...

Milyen az, amikor boldog vagy és semmi rontja el a kedved?

Figyelt kérdés
2022. júl. 31. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Nálam ilyen nincs.
2022. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Olyankor alszom!
2022. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Ilyen akkor fordult elő velem utoljára amikor szerelmes voltam. A rózsaszín köd hatása ugye.....

Kár hogy feloszlott. :D

2022. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Mézeshetek az új barátnővel/baráttal, egy hétvége amikor jó társasággal olyan programon vagy amit egész évben vártál pl sportesemény, kemping, túra, fesztivál és nem foglalkozol semmivel csak azzal hogy jól érezd magad. Fű, pszichedelikus szerek hatása alatt lenni jó lelkiállapotban, és valami jót vagy hasznosat csinálni közben pl kertészkedés.
2022. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó.
2022. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam érdekesmódon magabiztossággal párosul ami hihetetlen ritka.


De megesik pl hogy akkora sikert értem el valamiben, hogy olyan felemelő hogy akárki beszól oltogat viccesen letudom reagálni úgy hogy még a megbánto fél maga is nevet es jokedvű lesz, vagy bármilyen más támado helybol visszavonulót fúj, olyan érzésem van, mintha ellenem atommal is lehetne jönni, megállítanám azt is egy virággal:)


Mintha a boldogság önbizalom egyenesen egy fegyver lenne és mintha mindenkit legyőzne.


Ezek átmeneti hangulatok. Alapvetoen ugyanis egy szerencsétlen áldozat tipus vagyok. Irto ritka az amikor valamiben valahogy " feltámadok" es teljesen kicserélődöm és boldog vagyok.


Kezdem érteni azokat akik kokainoznak. Azt hallottam hogy az is önbizalmat növel es euforikus boldogságot ad. Na nekem ez szerek nélkul esett már meg velem de rendkivul ritka.

2022. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

FolytNekem a szerelem vagy köd soha nem olyan erőss hogy ne lenne képes semmi elrontani a kedvem. Ha megtámadnának akár vrbalisan is de a szerelem ahhoz nekem kedvés hogy mosolyogni tudjak akkoris.


Viszont az euforikus magabiztossággal párosulo boldogságérzés atombiztosan tart fent jöhet akárki/akármi, a kedvem jokedv betonbiztosan stabil marad.

2022. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor beszívok
2022. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!