Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék pénzt keresni?

Hogy tudnék pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Egy fiatal srác vagyok aki tanuló, szeretnék pénzt keresni (leginkább télre)

Semmi végzettségem nincs és nagyon a fizikai munkát se bírom, nem, nem azért mert lusta vagyok, igazolt betegségem van:/


2022. aug. 2. 01:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Mit jelent mégis, hogy "tanuló"? Nem mindegy, hogy középiskolai diák vagy egyetemi hallgató.
2022. aug. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Dehogynem. Jelen esetben pontosan az. Nyár van, se egyetem, se gimi nincsen.

Ez a "tanuló" szó csak arra szolgált hogy más elfoglaltságom van és nincs "szakmám".

2022. aug. 2. 01:40
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen más lehetőségei vannak a két korosztálynak, ezért kérdezem. Erre így nagy általánosságban lehet csak válaszolni, nagyjából annyit, hogy keres diákmunkát. Gondolom, ezzel annyira nem lettél kisegítve. A másik információ egyébként, amit jó lett volna ha megadsz, az az, hogy mit tanulsz, mi lesz a hivatásod-szakmád, mihez értesz, mi érdekel.
2022. aug. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gimis vagyok, érettségizni fogok. Érdekelnek a technikai sportok. Szerintem utóbbi mondat nem segített.
2022. aug. 2. 01:46
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Akkor tényleg a diákmunka közvetítő cégeket ajánlom, ha rákeresel a 'diákmunka' kifejezésre, az első találatok között vannak a "diákmunka nyáron" kezdetű ajánlatok. Illetve közhely, de ott vannak a különböző gyorséttermek is.
2022. aug. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Bolti kisegítőket gyakran keresnek diákmunkások között

Illetve én most épp gyárban vagyok

Melódiák, fürgediák, jobbkezek, pannonwork, pl ezeknél nézz körbe

2022. aug. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

18 ev felett mehetsz burkolo melle segednek. Kened a foldre a ragasztot,stb stb. Megtanitanak.

Napi 20 000 huf /nap szokott lenni a zseton a aegedmunkasnak minimum. Ezalatt nem vallaljak el!!


Nyugati aluljaro vagy szell kalman teren reggel 6.30-8-ig toborozzak az epitkezesi vallalkozo a segedmunkasokat aznapra!!! Menj oda es vki fel fog azedni ilyen munkara. Vagy menj oda ilyen munkasruhaba oltozott emberekhez erdeklodni.

2022. aug. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Szórólapozással mennyit lehet keresni nem tudom de az is egy lehetőség.
2022. aug. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunka. Bár a nyári melóval már eléggé elkéstél, de évközben is be lehet vállalni egy-egy napot.
2022. aug. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Milyen igazolt betegséggel élsz? Mielőtt ajánlanánk tisztában kéne lennünk hogy pl meddig mehetünk el a fizikai részénél is mert 100%-ba az sem kilőhető. Mert vannak olyan fizikai melók amik könnyű kategóriába tartoznak.
2022. aug. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!