Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fotózással szeretnék pénzt...

Fotózással szeretnék pénzt keresni, hol érdemes hirdetnem?

Figyelt kérdés
19 éves diák vagyok, régóta nagy hobbim a fotózás, van egy profibb felszerelésem is, és úgy döntöttem szeretnék vele némi pénzt keresni néhány alkalmi munka során. Fb-n nem találtam olyan csoportot ahol tudnék hirdetni ezzel kapcsolatban, eddig csak 1-2 munkát tudtam elvállalni miután privátban kerestem fel másokat. Szóval hol érdemes hirdetéssel próbálkoznom hogy sikerrel járjak?
2022. jún. 9. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyen egy jó portfóliód, referencia nélkül nem fognak felkérni. Esetleg kezdheted önkéntes fotózással, ajánld fel jótékonysági rendezvényeken, hogy fotózol nekik ingyen. Kereshetsz akár közösségi oldalon is olyanokat, akik egy kis reklámozásért cserébe vállalják, hogy modellt állnak, ők megkapnak x darab képeket, és rád hivatkozva teszik közzé. Keress fotópályázatokat, és indulj rajtuk. Például egynek itt van ez: [link]
2022. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Benne vagyok helyi fb csoportokban, ahol rendszeresen hírdetik magukat pl. fodrászok, kozmetikusok, termelők, stb. Te is csatlakozhatnál a lakóhelyedhez közel eső városi, falusi csoportokba, aztán hajrá. Tegyél ki ízelítőnek pár képet is, tedd nyilvánossá a fb profilodon. Csak írd be a lakhelyed nevét, biztos hogy kidob vagy 5 találatot a facebook
2022. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam kétszer is, amit írtál, de sehol nincs leírva, hogy valóban egyedi látásmódú, különleges képeket készítesz. Sem az, hogy mások dícsérik a képeidet. Csak azt, hogy viszonylag jó felszerelésed van, és azt, hogy úgy döntöttél... Sajnos képekért fizetni csak úgy fognak, hogy ha mások is úgy döntenek, hogy valóban jó fotós vagy. Ehhez a te döntésed kevés. Tudod mióta a mobiltelefonokban van fényképezőgép és az mindig kéznél van, senki nem akar fotóst hívni, sem fizetni érte. Mindenki profi fotósnak képzeli magát és kattingat.
2022. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezt kihagytam belőle, de eddig az összes ismerősömtől pozitív visszajelzéseket kaptam, szeretik a képeimet és ők is javasolták hogy foglalkozzak ezzel.

Köszönöm a válaszokat, megpróbálkozom ezzel.

2022. jún. 9. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor vagy jó fotós, amikor vadidegenektől is pozitív visszajelzéseket kapsz.
2022. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!