Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik idegesítő jobban? Ha...

Melyik idegesítő jobban? Ha valaki látja az üzenetet de nem ír vissza. Vagy ha meg sem nézi.

Figyelt kérdés

2022. aug. 3. 14:52
A kérdező szavazást indított:
Ha látja, de nem ír vissza
Ha megsem nézi
29 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg sem nézi, akkor könnyebben el tudom képzelni, hogy nincs fent/nem ér rá, stb.

Ha megnézte, de nem ír, az jobban zavar, persze előfordulhat, hogy pl éppen úton van és nem tud hosszan írni, majd válaszol később.

2022. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem jobban zavar ha meg sem nézi. Még a lelkifurkat is megspórolja magának.

Persze előfordulhat hogy nem veszi észre. De azért legtöbbször sejthető ha nem ez a szituáció.

2022. aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Ha látja de nem ír vissza, azért ütni tudnék
2022. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3%
Én nem tudom, ilyeneken ki idegeskedik. Túl jó dolgotok van.
2022. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar egyik sem. Ha meg valaki rendszeresen szarik a fejemre, akkor veszem a lapot és nem erőltetem a kommunikációt.
2022. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha napok óta nem nézi meg, pedig nem csak annyit írok, hogy oké, akkor az számomra zavaróbb. De az utolsó jól írja, venni kell a lapot, és ha szarik a fejünkre, akkor nem szabad foglalkozni az ilyennel. Én is így teszek.
2022. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!