Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy gyűlölök...

Miért van az hogy gyűlölök zuhanyozni, ti fürdeni vagy zuhanyozni szerettek inkább?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom a zuhanyzást, baromi rossz érzés ahogy jön rám a víz és csurog lefelé, meg szerintem baromi kényelmetlen, sokkal jobb és kényelmes egy jó forró kádba beülni, főleg télen és állítólag egészségesebb is mert a normál bőrflóra ami fontos az ember bőrén rajta legyen az sokkal jobban megmarad fürdésnél mint zuhanyzásnál...
2022. aug. 3. 16:25
A kérdező szavazást indított:
Inkább fürdeni szeretek
A zuhanyzást jobban szeretem.
46 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Lehet nem jo a zuhanyrózsád.
2022. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Én is fürödni szeretek, néha egy óráig is el tudok ülni egy kád jó meleg vízben, főleg egy hideg téli napon, ha haza érek. Gyerekkorom óta ezt szoktam meg, lehet ez is közre játszik, de nekem akkor is komfortosabb.
2022. aug. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Legalább 20 éve nem ültem kádban, legszívesebben kidobnám, ha nem kellene érte szétverni az egész fürdőszobát. Tudnám használni a helyét.
2022. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Gyerekként fürödtem utoljára, mikor tesóimmal meg szüleimmel egymás után mentünk bele egymás használt vizébe.


Lehet emiatt maradt meg nekem, de az undor fog el, hogy a kádban álló vízbe kell beleülni, ami a derekáig ér az embernek, közben a háta meg fázik, 10 perc alatt meg kihűl a víz.


Sokkal kényelmesebb és jobb érzés leöblíteni magam, mint ülni a saját levemben.

2022. aug. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%

Zuhanyzáshoz nem kell várni, akármikor belépek alá, a kádnál várnom kell, míg megtelik.

A zuhany kevesebb vizet fogyaszt, nekem olcsóbb, a Földnek is jobb.

Pont, hogy a kádas fürdés az egészségtelenebb. Ülsz a saját izzadságodban, zsíros levedben, ami kiszálláskot a testeden ragad. Nemiszerveknek optimális környezet a fertőzés kialakulására.

2022. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
én fürdeni szeretek , zuhanyzás közben nem tudok a számba pisilni
2022. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Kólauborkával ***** válasza:
66%
Mivel csak zuhanyzóm van ezért azt használom, néha pedig nagyon jól esne nyakig merülni a forró vízben. Viszont naponta nem tudnám elképzelni, 10-15p zuhany az pont jó.
2022. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%
A hőfokot beállítod a zuhanynál, azt 1x melegebb leégsz, aztán kiugrasz, majd mire vissza lépsz meg már jég folyik, meg elcsurog a sok víz, bár én zuhanyzással rendesen sose tudtam megfürödni se, nekem muszáj a kád.
2022. aug. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

8

Szóval neked is xar a zuhanyzód. Erról nem a zuhany tehet.

2022. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a fürdés kényelmetlen 😅 Elkezdek izzadni, felhevül a testem (akkor is ha meleg vízzel fürdök, nem forróval) és mikor kiszállok mindennek érzem magam, csak tisztának és üdének nem. A zuhanyzást azért szeretem, mert 3 perc alatt átmelegít/lehűt, leszedi az izzadtságot meg a koszt, és folytathatom is tovább a napomat.
2022. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!