Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők, fürdőkben (pl Miskolc-Tap...

Nők, fürdőkben (pl Miskolc-Tapolcán) illik meztelen zuhanyozni? Legtöbben hogy szoktak?

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Zárt helyen persze, nem is nagykabátban zuhanyoznak.
2018. aug. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Lehet én vagyok prűd, de ezt sosem bírtam. Meg lehet oldani fürdőruhaban is. Sosem értettem azt, hogy egyesek miert zuhanyoznak órakig mindenki előtt puceran egy fürdőbe, netán még hajat is mosnak. Ok, hogy nők vagyunk, de én személy szerint erről már azt gondolom, hogy magánügy, legyünk kicsit szemérmesebbek. Persze mindenki szíve joga.
2018. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

A többség fürdőruhában szokott.


Engem zavar a nudizás, gyerekként meg főleg. Nem szép látvány mások lógó melle.

Plusz sok helyen nagyon idiótán vannak kialakítva a közös zuhanyzók.


Legutóbb olyan helyen tusoltam ahol belépve tudod letenni a törülközőt fogasra, van két wc, majd az ajtó/függöny nélküli zuhanyzók.

Kevesen voltak, akkor sem volt senki bent, mondom bevállalom azt a pár lépést, hogy meztelenül megyek a törülközőért. Kilépek és egy kisfiú pislog rám nagy szemekkel, várta az anyját amíg az wc zett.

2018. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Igazad van!

Nőknek ezentúl kizárólag csak ruhában lehessen zuhanyozni!

2018. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
De a kérdésre válaszolva, szokásnak szokás, sokan csinàljak, senki nem fof miatta kinézni.
2018. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Baromi sokan szoktak meztelenül zuhanyozni, köztük én is. Meg lehet oldani fürdőruhában is persze, de azért közel sem olyan hatásfokkal és baromi kényelmetlen. Szerintem.

Diszkréten be lehet fordulni a fal felé, gyorsan letusolni, ha kell hajat mosni, majd kilépni kettőt a törölközőért és kész.

Szerintem semmi ciki nincs ebben és másokon sem szoktam megrökönyödni, hisz nem azért megyek oda, hogy másokat nézzek, hanem hogy tisztálkodjak. Az emberi meztelenség pedig egy tök természetes dolog. Külföldön a normál strandokon sem csinálnak problémát a félmeztelen napozókból pl.

Egyáltalán nem zavar egy 60 éves nő lógó melle, de a 30 éves csaj szilikonja sem.

Bár lehet velem van a baj, hogy engem ebbe neveltek bele. Közel sem vagyok tökéletes kívülről (meg belülről sem), tudom az illemet, nem vetkőzök bárhol, bárki előtt, de nem is tekergetem magamat minden irányba egy női öltözőben, hogy feltudjak öltözni az 50x100-as törölközőm alatt, anélkül hogy bárki megláthatná valamimet. Mintha mindenki pont arra lenne ott kíváncsi, hogy mivan a lábaim között...

2018. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Igen, zuhanyozni meztelenül szokás, mivel így tudjuk normálisan lemosni magunkat. Valószínűleg egy nő nem lát semmi újat egy másik nőn, bámulni nyilván illetlenség.

Aki szégyenlősebb, annak szíve joga fürdőruhában zuhanyozni, felesleges ezt túlragozni.

2018. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Williamspear válasza:
44%

A miskolc-tapolcai barlangfürdő nyílt füves területén lévő zuhanyzókban télen semmiképp sem ajánlanám!

Egyrészt rád fagynak a vízcseppek! Másrészt nagyon furán fog kinézni ha a pasik megfagyott álló f@r-okkal szaladgálnak a strandon!

😂

2018. aug. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Én pl mindig meztelen tusok nen zavar ha látnak,nem vagyok szégyellős. 36N
2018. aug. 18. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Komolyan nem értem!

Szinte minden nőnek kint van mindene a ruhából. (főleg nyáron)

Az öncélú magamutogatásnak már nincs is felső (vagy inkább alsó) határa.

Viszont a női zuhanyozóban egyből szemérmesek lesznek?

Hogy is van ez??

2018. aug. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!