Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jár ide ez a darázs?

Miért jár ide ez a darázs?

Figyelt kérdés
Van egy fekete darázs elég hosszú potrohával. Minden nap 17 óra felé be repül az balakomon eddig nem öltem meg de nagyon bosszantó hogy vissza jön állandóan
2022. aug. 3. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ő se bírja fizetni az emelt rezsi számlákat, csak meg akarja húzni magát valahol.
2022. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg, pontosan hova megy, és valószínűleg fogsz ott találni egy fészek kezdeményt.
2022. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
De amúgy ha hosszú és fekete, az csak sárdarázs, ártalmatlan. Ne öld meg.
2022. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rakjál fel szúnyoghálót, darazsak és más bogarak ellen is hatásos.
2022. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szúnyoghálóról hallottál-e már? Nagyon hasznos dolog. Ja, most biztos jön a kifogás, hogy nincs rá pénz, mert szegény vagy.
2022. aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őt úgy hívják lopódarázs. És valószínűleg az agyagból készült fészkét valahol kívülről az ablakperemre építi. Nem fog szaporodni, mivel nem társas féle. A fészekben pete lesz, odahordja a kikelő lárvának az eledelt, majd lezárja és továbbáll.
2022. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 10.emeleten nyitottam ki az ablakot,és a kereten fönt találtam egy kemény kis hengeres fészket.Nem tudom mi lehetett benne,üres volt,de gondolom ez is hasonló szándékkal megy hozzád.Vagy van már fészke vagy csak akar rakni.
2022. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!