Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek olyan...

Mi a véleményetek olyan emberről, aki elvesztette összes hozzátartozóját és alkohollal tompítja lelki fájdalmait?

Figyelt kérdés
2022. aug. 3. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Szánalmas.
2022. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Sajnálom.
2022. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem jó megoldás.
2022. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Elég rossz lehet.Azért mert iszik nem ítélem el,az alkohollal az a probléma,hogy maga ellen megy,szóval zsákutca.
2022. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Nevetséges és szánalmas. Az alkoholizálással csak még több problémát fog magának okozni, de abba belegondolni már valószínűleg hülye. Nem tudom sajnálni az ilyet.
2022. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Hát én nem ítélkezek, mert szörnyű lehet, de még soha nem hallottam vagy olvastam olyat, hogy az alkohollal bármi sikersztori legyen (mármint használatával).
2022. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Az alkohol egy legális drog. Kábszisokkal meg nem foglalkozom. Az ilyen emberek számomra nullák. Akaratgyengék, akik nem akarnak jobb életet, mástól várják el... ezek az emberek nem kellenek. Kuka mind
2022. aug. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

"alkohollal tompítja lelki fájdalmait"


UNDORÍTÓ!

Azt meg leszarom, hogy miért alkoholizál.

2022. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!