Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan válasszak egyszerű...

Hogyan válasszak egyszerű művésznevet?

Figyelt kérdés

Néhány éve kézműveskedek. Szeretnék valami rövid és egyszerű művésznevet kitalálni, amivel a későbbiekben esetleg értékesíthetem a dolgaim.

Sajna tucat nevem van az életben, vagy ezer ember szintén ezzel a névvel látott napvilágot. Nem egy fajta anyagból dolgozom (pl nem csak kerámia) hanem több féle alapanyagot is felhasználok, így az anyag fajtáját kihagynám a névválasztásból.

Amiket eddig kitaláltam, már mások is használják. Igaz, más dogokat csinálnak, pl az egyikük fotós. Az megengedett, hogy engem is úgy hívjanak, csak esetleg egy pl handmade utótaggal vagy hasonlóan?



2022. aug. 6. 04:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az en nevem a vezeteknevem elso par betujebol es a keresztnevem utolso par betujebol lett. Pl. Kovacs Balazs = Kolazs. Nem ez az enyem, csak peldakent irtam. De lehetne akar KoBal, vagy BalKo, vagy VacsBa, vagy valami hasonlo alapjan tudsz esetleg varialni (en nem kezmuveskedek, mas vonalon vagyok)
2022. aug. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy hívnak mint Xy-t csak pár betű kiegészítéssel, az mindig "keveredéshez" fog vezetni, vagy vezethet.
2022. aug. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2022. aug. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Legyél Ubul
2022. aug. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Didi Melans
2022. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Legyél titokzatos és egzotikus!


Kaksepah

2022. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem keress vlaami olaszos, spanyolos keresztnevet önmagában. :):):):) Vagy a két alapneved közé berakva. Nemtom, neekm most ez az érzés jött, hogy ez akár jó lenne neked. :):)


behindthename.com

izz pl van sok. :):)

2022. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*itt

Amúgy lehet teljesen összekevert betűkkel is,vagy pl valami saját/sajátos mozaixó. :):)

2022. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!