Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindig ugyanolyan az aláírásod...

Mindig ugyanolyan az aláírásod? Egyféleképpen írsz alá?

Figyelt kérdés
Nekem legalább 3 féle aláírásom van, szerintem a hangulatomtól függ melyiket használom.

2022. aug. 6. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, igen, nem krix-kraxos, hanem látható típusú az enyém.
2022. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Apró eltéréssel, de ugyanolyan. Az apró eltérésre értem, hogy dőlten írok alá, nagyon dőlten, és azt időnként véletlenül tudom fokozni egy picit.
2022. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van több féle. Alapvetően egyébként hasonló egymáshoz, viszont vannak olyan esetek amikor nincs kedvem igényesen aláírni ezért csak valamit odafirkálok ami hasonlít ugyan, de sokkal csúnyább.
2022. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elvileg egyformán, de a bankban a kb. 2 éve rögzített elektronikus aláírást nem sikerült most produkálnom, mindig visszadobta a gép.
2022. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb igen, csak firkálok
2022. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Kár,hogy több féle módon nem lehet...

2022. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Számomra olvasható is. Másoknak a sima írásom sem olvasható. Gimiben nem én voltam az röviden akitől jegyzetet kértek, hiába én jegyzeteltem egyedül az osztályban. Aki megpróbálta az sem tudta elolvasni. XD
2022. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyféle képen. Mindig egyforma az alairasom
2022. aug. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!