Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudok elaludni?

Mit tegyek ha nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés
Én teljesen jó alvó vagyok, de az a baj hogy ma lesz valami ami miatt nagyon izgatott vagyok és nem tudok másra gondolni, emiatt elaludni sem tudok pedig kéne mert fáradt leszek. Mit tegyek hogy el bírjak aludni?

2022. aug. 7. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Én se szoktam tudni aludni, ha nagyon izgatott vagyok. De álmos se szoktam lenni másnap, mert ugyanúgy hajt az izgalom. De nem tudom mit mondhatnék erre. Számolj birkákat? 😅
2022. aug. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Mi lesz ma ami miatt izgatott vagy?


Én ilyenkor be szoktam kapcsolni a tévét és nézem addig ameddig el nem alszom. Egy idő után úgyis elnyom az álom.

2022. aug. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Írd ki magadból, hogy miért vagy izgatott, és így megkönnyebbülsz, és jobban fogsz tudni aludni is.
2022. aug. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Monitor ki, zene be. Csukd be a szemed, sötétíts el és tegyél be valami zenét halkan (de ne valami pörgőset, lassú, megnyugtató számot vagy akár meditációt) és gondolj arra, hogy a puha, lágy felhőkön ugrálsz. :)
2022. aug. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj kocogni /futni.
2022. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha a fenti tippek nem jönnének be, vannak természetes alvássegítő szerek, nekem pl a noon sleep nevű termék vált be (előtte próbáltam különféle melatonin kapszulákat is).
2022. aug. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!