Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak xanaxal tudok elaludni...

Csak xanaxal tudok elaludni de reggel alig tudok jarni tole, hogyan szokjak le rola?

Figyelt kérdés
Beveszek ket harom xanaxot es ugy elkabit hogy még reggel is meg szinte egesz nap jarni alig birok. Le akarok errol szokni de hogy szokjak le ha sehogy nem tudok elaludni? Barmennyit dolgozok, barmennyit sportolok, barmit ssinalok nem tudok elaludni csak ha kiutom magam xanaxal
2022. jún. 15. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az oka ennek? Ha xanaxod van, akkor orvosod is aki felírja...

Ő mit mondott?

2022. jún. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Szép és jó dolog a sport, de pl nekem sem volt való, mert hamar szívmegnagyobbodásom lett tőle, idegbeteg lettem, meg nem tudtam aludni.

Fel is írtak vérnyomáscsökkentőt 22 éves koromban, kicsit túltoltam a dolgot.

2022. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

xanaxnak nagyon durva a függőség része. valahogy lassan csökkenteni nem tudod legalább a dózist? mert asszem hirtelen leállni sem jó.


amúgy mulungu kéreg elvileg jó, ezt főzni kell és úgy. szóval nem a por.

[link]

2022. jún. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1. Panikzavar, alvaszavar, szorongas, panikbetegsegre utalo jelek de erdekes modon nem kuldott tovabbi vizsgalatokra


2. En a sport elott sem tudtam aludni.



Igazabol tudom hogy semmitol nem tudok ezert nagyon ketsegbe vagyok esve. Mert ha mennem kell valahova masnap 2 xanax a minimum este es 23 eves vagyok

2022. jún. 15. 10:45
 5/13 A kérdező kommentje:
3. En nem hiszek ezekben se a teakban se semmi ilyen szarsagban. Ha 16 ora munka es sport utan nem tudok elaludni nem hinnem hogy kérgek meg teak segitenenek..
2022. jún. 15. 10:45
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

Ha ki se próbálod.... Gondolom még nem ittál ilyen teát. Meg nem lehet összevetni így hirtelen a xanaxal, ha még ott kering a szervezetedben az a sz@r.


Én fokozatosan állnék le. Mondjuk 2 hetes etapokban egy negyeddel kevesebbet vennék be. De konzultálj a dokiddal.

2022. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

hány mg?

Csak mert xanax nem kábít, nem nyom el

2022. jún. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

1mg

Este minimum 2veszek be ha megyek valahova masnap

2022. jún. 15. 10:51
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

#5 olvass utána. személyes ismerőseim használták, durva insomniával. És azért is olvass utána, mert a hogyan főzés is fontos.


#7 fesztiválokon is sokan ilyesmivel alszanak. tényleg jó alvásra. csak nagy az ára, ha napi szinten használja valaki. ezeknek a szereknek szinte durvább a hosszú távú kárnak mint a rendes drogoknak.

2022. jún. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Majd amikor lesz egy f@sza epilepsziás rohamod, az elvonás miatt, és ez majd kihat az életedre, mert egy jogsid nem lesz majd, na majd akkor pont nem fog többet érdekelni, hogy el tudsz-e aludni este, vagy sem. Amikor megváltozik az agyad biokémia tekintetben, és túl sok acetilkolin áramlik a neuronokból, ezért dobsz egy csodás GM rohamot, na majd akkor. Mielőtt nem hinnéd el, olvasd el a beteg tájékoztatót.


Ha nem tudsz aludni ne erőltesd. Ne keress kifogásokat, hogy miért szedd.


Persze, mert milyen jó amikor elkezd hatni ugye? Van az a 15 perces időintervallum, amikor ellazulsz, amikor kezdesz elálmosodni. Amikor megnyugszol, mindent tisztán, nyugodtan látsz. Ez a 15 perc ami miatt rászokunk a rohadt xanax-ra. De ennek hatalmas ára van, hidd el nekem. Amikor majd kiürül a szervezetedből, és életmódot váltasz, fogsz tudni aludni. Felkell oldani a szorongást attól, hogy "most aludnom kell mert holnap kelek".

Csak az alprazolámot hagyd el, vagy az életed fog téged.


Van az a szint, vagy állapot amikor kell, de a te eseted biztosan nem az. Ezt nem arra szedjük, hogy tudjunk aludni...

2022. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!