Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A magyar drogdílerek valóban...

A magyar drogdílerek valóban ennyire kegyetlenek?

Figyelt kérdés

Sohasem értettem hogy nincsen olyan hogy más bűnözők a drogdílereknek esnek a rengeteg pénz miatt (aztán lehet hogy van csak a hírekben nem hallani ilyenről).

Egyik ismerősöm szerint azért mert a dílerek veszélyesek, hiába a szigorú fegyvertartás ők éles fegyverrel járnak és ha valaki megpróbálná őket kirabolni ha nem egyből intéznék el akkor a kapcsolataik révén kinyomoznák hogy ki próbálta meg őket kirabolni és később elrabolnák elvinnék valahová és ott nyírnák ki.


Ez igaz, hogy magyar viszonylatban is ilyen kemények nálunk a drogdílerek? És a rendőrség miért nem lépfel ellenük keményebben?



2022. aug. 7. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Én a San Andreasban mindig lelövöldöztem őket, mert 2000 dollár volt náluk. :D
2022. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

14 éves voltam mikor gimibe kerültem, akkor már volt egy velem egykorú osztálytársam, aki kemény drogos volt, és díler. A keménykedés ott merült ki, hogy engem akart megverni, pedig SOHA egy szót sem szóltam hozzá. 55 kilós lány voltam akkor, ő meg nyilván fiú volt.

Éles lőfegyver, persze. Eleve a fegyvervásàrlàsi engedélyt sem adják meg szinte senkinek maroklőfegyverre. Írom ezt úgy, hogy ezt tanultam, mert kombinált fegyverismereti vizsgával rendelkezem.

Meg a fekete piacon sem lehet csak úgy hipp-hopp hozzàjutni dolgokhoz. Egy piti díler az piti díler, és kész. Te a nagy halakat sose fogod látni, mint átlagember. De ne is vàgyj rá. Valószínűleg elég nagy szenny az egész dolog.

2022. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
túl sok filmet nézel öcskös
2022. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

"éles fegyverrel járnak és ha valaki megpróbálná őket kirabolni ha nem egyből intéznék el akkor a kapcsolataik révén kinyomoznák hogy ki próbálta meg őket kirabolni és később elrabolnák elvinnék valahová és ott nyírnák ki"



Ez konkrétan az esti mese kategória.

A legtöbb díler kishal, meg csomó kis veréb tinidíler. Nincs azoknak lőfegyverük se kapcsolataik se semmilyük, max nagy szájuk.

Volt egy riport film, hogy valami dzsipó dílert lerohant a tek, volt nála valami nagyobb pengélyű tőr, de amúgy úgy beparázott mikor rámentek a kommandósok hogy szó szerint a gatyájába hugyozott.

2022. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Amerikában lehet hogy így van (ha nem is 100%), de itthon biztosan nem.
2022. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
A legtöbb díler nem feltünősködik. Inkább lapítanak mint sz@r a gazban. Vannak embereik akik visszatérő vásárlók. Ők lehet, hogy tovább is passzolják a cuccot. Sokakról nem is gondolnád, hogy elosztó, terjesztő, fogyasztó. Aki meg az utcán árulja, zsebből a cuccot, az max nagyon kis hal. Nála nincs sok zsé.
2022. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Akiktől veszed a cuccot azok senkik, lúzerek, csak pár adag van náluk egyszerre, hogy ha lebuknak se legyen nagy bajuk. Akiktől ők kapják a cuccot azok már súlyosabb arcok.
2022. aug. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem annyira nagyon nehéz hozzájutni éles lőfegyverhez, bár lehet csak azért gondolom így, mert Ozora mellett nőttem fel, a középsulim kb negyede ozorai volt, tudnék mesélni...
2022. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

6-7 évvel ezelőtt Nyíregyházán a Huszártelepen (Guszev) volt egy díler akinek volt éles lőfegyvere és használta is már…

Az eset után tudtommal lesittelték az illetőt.

Nem gázriasztó és gumilövedékes volt.

De a piti dílerek max. Gáz/gumi lövedékes fegyverrel vagánykodnak.

2022. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!