Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban elpazarolt idő lenne...

Valóban elpazarolt idő lenne az életből a számítógépes/PS/X-box játékokkal játszás?

Figyelt kérdés
Ha az embernek egyébként vannak barátai, akikkel alkalomadtán van programja, dolgozik / tanul, sportol és odafigyel a fizikai + mentális egészségére, emellett elvégzi a szükséges teendőket és feladatokat, akkor ha a kikapcsolódásként játszik, valóban olyan dolog ez, mint "elpocsékolt idő"? Jogosak a játékokat megillető kritikák?
2022. jún. 28. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
ha tényleg csak kikapcsolódás, akkor nem. Ha minden nap kell az a kikapcsolódás, és rosszul érzed, mert nem játszhatsz, akkor már függőség.
2022. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem egy részük igen. Lehetne olvasni. Nem aszondom hogy én soha nem játsok de olvasok elég sojat
2022. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Nos, aki a Twitch-en/YouTube-on éli az életét a live game stream-jeiben, az már tényleg monitorfejű.
2022. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz akár a világ legtevékenyebb embere, valami csíra úgyis be fog szólni, hogy minden értelmetlen, amit csinálsz.

Töltsd hát úgy a szabadidőd, ahogy neked tetszik és ne akarj megfelelni senkinek.

2022. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Ajj miért mit akarsz csinálni egész életedben? Minden percben nyaralni, kokozni, k..ázni, kaszinózni? Mert én igen :d de hát marad az itthon játszás legtöbbször...
2022. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez leginkább a mértéktől függ. Nyilván ha valaki a kapcsolatai, élményei, tanulása, munkája rovására ül a gép előtt, az nem jó. Viszont ha néha játszik mert ezt szereti abban semmi kivetnivaló nincsen.
2022. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy számomra viccesek az ilyen "lehetne olvasni" válaszok. Mintha attól az ember alapvetően előrébb lenne az életében. Holott majdnem ugyanarról szól, elmerülsz a könyvben, kivonod magad a világból aztán leteszed a könyvet és ugyanott vagy ahol előtte.


Mondjuk én túrázni szeretek, arra is megkaptam már, hogy de hát mi abban a jó, hogy "csak mész" meg mi értelme van. Mintha az életben mindennek értelme kellene legyen.

2022. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kedvencem az alábbi beszélgetés:


- Te mindig csak játszol.

- Nincs jobb dolgom, mi mást csináljak?

- Hát nem tudom, nézz filmeket...

- Ja oké.

2022. jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A helyedben csak azt nézném, mi az, ami téged boldoggá tesz. Mindannyian mások vagyunk. Én szeretek minden nap kiülni a Duna parti korzóra a kedvenc sörözőmbe, megiszom annyit, ami jólesik, hol a barátaimmal, hol a helyi arcokkal, hol egyedül. Közben bámulom a Dunát. Én is mindíg megkaptam, hogy ennek nincs értelme, mert már csak egy szobor vagyok a helyen. De nekem ez a jó, neked meg az, másnak meg más.......
2022. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem a világ legnagyobb hülyéje volt aki a ps/xboxot megalkotta. Ha fizetnének érte se érdekelne semennyire sem. Olvasni, kirándulni, múzeumba és színházba járni,főzni, sütni, beszélgetni, nevetni sokkal szebb és fontosabb dolgok az életben,mint egy car gombot nyomkodni és hisztizni ha megesz a zombi. Leírni is nevetséges hogy valakit ez lázba hoz és erre pazarolja az idejét.
2022. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!