Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Se kávét, se alkoholt, se...

Se kávét, se alkoholt, se nikotint nem kíván a szervezetem. Ezen mégis miért lepődnek meg?

Figyelt kérdés

Már a kávé illatától is rosszul vagyok, tiramisuban és semmi másban sem szeretem.

Alkoholokkal szintúgy ez a helyzet, hogy az alkohol utóíze nem ízlik.

Cigizéssel kapcsolatban pedig azt gondolom, hogy éri így is annyi káros hatás a szervezetünket, minek terhelni még.

Ezen annyian meglepődnek, ha kijön szóra. Mi ezen olyan meglepő? Gondoltam arra, hogy lehet nem találkoztak még olyannal, aki mindhárom dologgal így érez egyszerre?



2022. aug. 8. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem iszom kávét, alkoholt is csak néhanapján és 1-2 pohárral baráti összejöveteleken, és cigizni sem cigizek.

Vagyunk ezzel egyébként még így páran. Szerintem azért lepődnek annyira meg rajta, mert manapság mindhárom divat lett, már egész fiatal korban. "Menő" lett inni és részegnek lenni, instára fotózni a starbucksos kávét és mindent szívni. Már egyre fiatalabb korban. Szerintem inkább ezen lepődnek meg az emberek.

2022. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyira jó ezt olvasni, hogy más szerint is undorító az alkohol utóíze. A legfinomabb likőrnek amit életemben ittam ott volt az az íze amitől majdnem visszajött. Már kezdtem azt hinni velem van a baj mert mindenki azt mondja hogy dehát az alkoholnak jó íze van :')

Szerintem egyébként csak azért lepődnek meg, mert mindhárom használata iszonyatosan gyakori, ezért már az olyan ember is ritka aki az egyiket kerüli, nem hogy mindhármat.

2022. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek általában nem hajlandóak azt elfogadni, ha valaki bármiben is más, mint a többség. Én is rühellem az alkoholt meg a kávét, a cigarettát meg ki sem próbáltam soha és nem is fogom. Akinek ez nem tetszik, az így járt.
2022. aug. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%

Tudod mi a meglepő benne, csak nem mertél facebookra postolni. Mehetünk tovább.

Ezeket az emberek nagy része használja valamilyen formában, kombinációban, ezért ritka aki nem. Ennyi.

2022. aug. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Shaddark ***** válasza:
75%

Cigire kisebbségi komplexusok miatt szoknak rá, hogy menőnek tűnjenek mert belül nem érzik értékesnek magukat.

És persze a minták, ha apu-anyu cigizik és nem is érezzük már a szagát, azt gondoljuk ez a normális és onnantól leszünk felnőttek ha mi is toljuk.


Alkoholt a társasági helyzetekben előjövő szorongások, félelmek és fékek oldása miatt isznak. Jól működő megoldás. Akinek nincs erre szüksége az ne igyon mert nincs értelme :)


Kávé. Hát, én pl. az íze miatt iszom, nem azért mert ébren tart vagy bármi más. Reggel sem az az első, miután beértem, ébredés után vagy egy órával szoktam kávézni. Számomra ez az elmélkedéshez szükséges "segédeszköz", imádom az ízét és amíg iszom nem dolgozom közben. Amolyan relaxációként használom.

2022. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12%
Oké, de kit érdekel?
2022. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!