Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik sztár halála "rázott"...

Melyik sztár halála "rázott" meg eddig legjobban a világon?

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 12:40
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
100%
Csollány Szilvesztet, Benedek Tibor, Gesztesi Károly, Siklósi Örs és Diana hercegnő
2022. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
100%

Siklósi Örs

Dolores O'Riordan (The Cranberries énekesnője)

2022. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Csollány, talán azért, mert pár 100m re lakott tőlem, emlékszem gyerekként mindig mondogattuk, hogy fúúúúú ide költözött a Csollány, itt lakik, nagy dolog volt :D :(
2022. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
100%

Ami nekem utólag megrázó az Ayrton Senna halála.


Bár már halott volt mire egyáltalán megtudtam mi az a Forma 1 de apámék meséltek róla mert akkoriban is nyilván nagy és szomorú tragédia volt, hiszen előtte 12 évig nem volt halálos baleset. Meg ugye akkoriban itthon TV sem volt sokaknak.


Plusz utána jött be a Schumacher éra, egymás utáni világbajnoki címek, és elgondolkozott az ember akkoriban, mennyire érdekes lenne még egy olyan versenyző mint Senna. Mi lett volna, ha.


Mondjuk akkoriban még szinte elképzelhetetlennek tűnt az amit Schumi végig csinált, végtelen világbajoki címek, folyamatos győzelmek. Azóta azért elrepült még egy cirka 15-20 év, volt Vettel, Hamilton, most Verstappen.


Másik megrázó Jules Bianchi halála volt, egyszerűen azért, mert korábban nem láttunk halálos balesetet, pedig voltak nagyon brutális esések.

2022. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
76%
Bódi László, Cipő. :()
2022. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit ünneprontó leszek, de ami engem NEM rázott meg, az Paul Walker halála.


És egyáltalán nem értettem azt a fajta hype-vonatot, felhajtást ami a halálát körülvette.


Értem én ismert szépfiú volt. De valljuk be ha egyik filmben sem szerepelt volna, akkor a kutya nem hiányolná mint színészt. Az F&F filmeket Vin Diesel vitte a hátán, meg bejött egy csomó ökörködő mellék-főszereplő.


És emlékszem minden kiscsaj-nagycsaj-kisfiú-nagyfiú Paul Walker idézetekkel spamelte tele az internetet. Olyanok akikről ránézésre megmondod, hogy soha az életben egy F&F filmet nem néztek amúgy végig.

2022. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon senkié, de ha valaki fiatalon hal meg, főként ha nyugdíjaskor előtt, azt sajnálom, meg ha az illető tényleg jelentett valamit emberileg, művészileg, de az egyiket nem jobban, mint a másikat. Ami viszont tényleg meg szokott rázni, ha valaki ismert ember a gyermekét veszti el, nekik halmozottan nehéz lehet a média figyelmének a központjában.
2022. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
100%
Michael Jackson és Chester Bennington.
2022. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Fehér Miklós. Még gyerek voltam, talán életembe akkor láttam egyetlen egyszer édesapámat zokogni.
2022. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%
Balázs Fecó, Cipő, Chester Bennington, Jules Bianchi, Brittany Murphy
2022. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!