Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik sztár halála "rázott"...

Melyik sztár halála "rázott" meg eddig legjobban a világon?

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 12:40
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%
49. A Fehér Miklós az tényleg kemény volt. Az újság címlapra meg kitették az élettelen arcát. ☹️
2022. aug. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
#51. Élőben ment le az egész a tévében, én 12 évesen néztem. Nem volt semmi. Apámnak amúgy is kedvenc csapata a Benfica... 2 évvel ezelőtt kivittem egy Benfica-Porto meccsre az Estadio da Luz-ba, Fehér Miklós szobra előtt volt egy 2 perc csend. Azt hittem, újra könnyekben tör ki, de nem. Lehet, hogy ezt eltemettük magunkban mindketten.
2022. aug. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
76%
Volt valaha egy olvasztár ismerősöm...
2022. aug. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
100%
Avicii
2022. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor rádióban hallottam Simon Tibor focista haláláról.


Elég megrázó volt az egész műsor, mert a rádiós ismerte személyesen és beszélt a mára felnőtt gyerekével, barátaival is élő adásban.


[link]


"Biztonsági őrök" verték agyon, és az egész ügymenet sajnos sokat elmond arról, mennyire korrupt kalap szar a nem létező magyar igazságszolgáltatás, hogy még egy híres és ismert ember is így végzi.


Nyilván más világ volt akkoriban, de manapság is érthetetlen számomra, hogy lehetséges az, hogy "biztonsági" emberek büntetlenül bántalmazhatnak egyéneket. Elég csak az Indexes újságíróra gondolni, vagy a Dunába fulladt fiatalra akit szintén kidobók dobtak a vízbe.

2022. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%
#55 Ez a jelenség ma sem ismeretlen, sőt. Tele van a net panaszokkal magyaroktól, külföldiektől egyaránt, hogy a belvárosi bulinegyedben például rendszeresen büntetlenül verik, gyalázzák, fenyegetik, kirabolják stb. a vendégeket a bedrogozott, maffiaként működő kidobók, és a rendőrök hosszú évek óta SEMMIT nem csinálnak, pedig minden este járnak arra.
2022. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 Shaddark ***** válasza:
100%
Mondjuk a kidobók negyede-fele nyugalmazott/mellékállású rendőr ;)
2022. aug. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

55. Meg olyan eset is volt a 2000-es évek elején, hogy jól megverték és a vonatsínre dobták a srácot.


56. Belvárosi gettóban ugyanez van. Megy ott minden, érdekes mód semmi sem történik úgy komolyan. Ha esetleg megkéselnek vagy agyonvernek valakit, nem feltétlenül mondja be a rádió. (8. ker. és társai)

2022. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!