Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találjak meg valakit a...

Mátévokosztennyi kérdése:

Hogyan találjak meg valakit a keresztneve alapján?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Először is szeretnék elnézést kérni hogy ezzel zavarlak benneteket. Na szóval a strandon megismertem egy lányt, de nem mertem elkérni az instáját xD. Igen, erre én is azt mondanám hogy "Így jártál" meg "Micsoda probléma xD" de azért gondoltam egy próbát megér. Szóval ha csak a keresztnevét tudom van valami ötletetek mit kéne csináljak?😅 Ja és a Berekfürdői strandról van szó. Ezt csak azért hátha olvassa az is akiről szó van. Előre is köszönöm!

2022. aug. 9. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sehogy
2022. aug. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Beírod a kersztnevet itt a keresőbe, és utána írod pontosan ezt: “vokosztennyi”. Szívesen
2022. aug. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha pl mondta melyik varosban lakik

Beirod a nevet es a varost bejelolod

Facebookon persze

Ott konnyebb megtalalni

Indtan nem tudsz ilyet


Illetve ha tudod melyik varosba lakik pl Berekfürdő

Vannak olyan csoportok biztos ott is van “berekfurdon hallottam”

A tagokra ramesz beirod a nevet es remenykedsz h valamelyik o lesz

2022. aug. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda probléma xD

Hát igen, facen meg instán tudod végignézni a profilokat, hátha profilkép, vagy fotó alapján felismered. :P

2022. aug. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt már hasonló, sőt, volt, hogy sikerült arc alapján megtalálnom embereket Facebookon. Kicsit szerencse és időigényes, de megoldható. Beírod a keresztnevét Facebookra vagy instára vagy ahová szeretnéd és végig böngészed az összes profilt.

Sok sikert, ne add fel!

2022. aug. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
helyadatok alapján kaphatsz ismerős ajánlást, de nincs sok esély
2022. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent. Ezeknek már próbáltam a nagy részét. #3 a csoport az jó ötlet, köszi.
2022. aug. 11. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!