Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Napi 7 km oda vissza?

Napi 7 km oda vissza?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ti utaznatok a munkahelyetekre 7 km-t oda és vissza azaz napi 14 km-t biciklivel/elektromos roller-rel?

Van busz is, de az elég furcsán jár, nem megbízható teljesen.

A munkahely az fix, a lakás ami nem az, azaz költöznünk kell, és csak a város legszelen találtunk lakást, a munkahely meg a város másik szélén van.

Ti utaznatok ennyit, és ilyen módon?


2022. aug. 10. 09:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Más, kifejtem kommentben
38 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem igen, de nem a pesti belvárosban és nem télen
2022. aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én most is ezt csinálom. Akkor van gond amikor leszakad az ég vagy szélvihar van. Önmagában a hideg sem baj, csak ha csúszik az út vagy nagy a latyak.
2022. aug. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Csak akkor, ha van kerékpárút. Szóval nem, mert nálunk nem nagyon van.

És télen, fagyban, esőben, viharban, 35 fokban sem.

2022. aug. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Igen, de nem biciklizgetnék az biztos. Megnézném, mikor jön a busz és ahhoz alkalmazkodnék inkább
2022. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Persze, az a szomszédban van. Nem is nagyon ismerek olyat aki ennyire közel dolgozna az otthonához.
2022. aug. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Igen, simán. Főleg rollerrel. Télen meg busszal.

Kollégám mondjuk télen, hóban is biciklivel járt. Akkor járt már autóval, mikor már nagyon fagyott, és bejöttek a kemény mínuszok.

2022. aug. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha van alternatív opció (autó, busz, bármi "zárt") utazásra szutyok idő esetére, akkor simán.
2022. aug. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én jártam így dolgozni, egyik munkahelyem 5.5 km volt, oda csak esőben nem biciklivel mentem. Aztán később egy másik helyre, 8km-re is sokszor bicikliztem. Van egy ismerősöm, csak biciklivel jár, nincs is autója, 12km a munkahelye.
2022. aug. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam biciklivel a 7 km-re lévő munkahelyemre (milyen város az, aminek ennyi a két széle között a távolság? :D )

De télen inkább buszoztam, mert sötétben nem szeretek biciklizni.

Aztán jártam 2 km-re biciklivel, na oda már egész évben, kivéve ha friss hó vagy jég volt. Esős időre vettem vízálló nadrágot.

2022. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a férjem 8ig dolgozik, néha tovább, és nagyon kötne a busz. Én valahogy megoldom, persze neki is muszáj lesz 😅 azért kérdeztem hogy nem-e fárasztó nagyon napi 14/15 km/t megtenni naponta. Meg arra gondoltam hogy reggel busszal jönnénk be, este pedig biciklivel haza, de ahhoz ugye felkell tenni a biciklit a buszra. Ez mennyire lenne hülyeség? Egyenlőre az autó nem játszik :(
2022. aug. 10. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!