Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most én rossz ember vagyok ?

Most én rossz ember vagyok ?

Figyelt kérdés

Tehát nálam az alapvető társadalmi normák nem léteznek. Eleve szánalmas a társadalom, minek.


Vezető vagyok, egy saját cégem van. Viszont undorodom az emberektől. Szánalmasak. Könnyen nevetségessé teszek bárkit, de főleg aki rászolgál. Nem érdekel ha megbántom a picinyke lelkét, majd túléli, vagy nem, nem érdekel.


Eleve tudom jól hogy amikor lent voltam, akkor mindenki szánalmas alaknak tartott, amikor csak tehették belémrúgtak, kinevettek... De most már eléggé fent vagyok. A vicc az, hogy ezek az emberek a legnagyobb seggnyalóim lettek, ami végképp szánalmas a szememben.


Megvetem az ilyen gerinctelen embereket. Egy faluban nőttem fel, így mentek rólam a pletykák hogy lúzer vagyok stb stb... Valahogy annyira jó érzés lenézni a lecsúszott birka népet :)


Tehát a kérdésem erre fokozódik... A szüleimet sokszor meglátogatom a faluba. Sokszor sétáltatom a kutyát vagy ilyesmi. Aztán amikor találkozok ezekkel a csupaszív emberekkel, akkor a pofájukba nevetek. Baj van velem ?


Leginkább ezekre az emberekre korlátozódik a véleményem. Sokan dolgoznak nekem, és megvannak elégedve. Senkit nem rúgtam még ki, pedig már van aki rá-rá szolgál...


Tehát szerintetek én szar ember vagyok ?


2022. aug. 14. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen
2022. aug. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az élettörtenetedből kiindulva elég nehéz jellemezni téged. Inkább azt mondanám hogy a traumákat amit szereztél így próbálod elnyomni, ezt átérzem, de ettől még nem szabadna azokkal lenéző lenni akik még nem adtak rá okot, mert így azokat is lenézed akik a barátaid lehetnének. Elég azokkal akik ártottak neked.
2022. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön ki a logika nálam. Ha nem érdekelnének ezek, akkor nem is tennél fel ilyen kérdést. Inkább nevetségessé váltál nálam, mint komolyan vehetővé.
2022. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Inkább megkeseredettnek mondanálak, nem szívtelennek.
2022. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 he84 ***** válasza:
Igen, sajnos igenis ettől már valamennyire rossz ember vagy. Csak mert néhányan lenéztek és bántottak, nem kéne bosszúból másokkal ugyanezt tenned, mert ez gonosz, nevetséges és szánalmas. Főleg ha olyanokkal teszed, akik soha nem ártottak neked. Ettől nem leszel te jobb, hanem pont hogy inkább rosszabb.
2022. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!