Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy itt az...

Miért van az hogy itt az oldalon sok magyanyos ember panaszkodik hogy magányos de beszélgetni senki nem akar ? Ha annyira rossz neki miért ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 22. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom más hogy van vele, de én magányosként mindig "normális" és "menő" emberek társaságára vágytam. Vagy pedig adott egyének, adott illető társaságára. Nem pedig hozzám hasonló szerencsétlenekére.
2022. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Mert itt a többségnek van valami defektje és macerás az irkálás hosszú távon értelmetlenül.

Legalábbis én ezért nem szeretek itt irkálni (már)

2022. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetés: Mert nem egyeznek az igények-érdekek. Vagy csak szexet akar a másik, vagy kamus. De az is igaz, hogy az újdonság varázsa hamar elszáll, amikor kiderül, hogy mindenki szinte ugyanazt az életet éli, nagy különbség nincs ember és ember közt.
2022. máj. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Igen ez a másik lényeg. Általában a fene magányosok elég defektesek, plusz legtöbb esetben a legkisebb behatásra is átmennek agresszív kismalacba, a szociális készségük nulla körül van.


Illetve mivel magányosak ezért hajlamosak átesni a túlzott ragaszkodás kategóriájába, minden nap minden percében rajtad fog lógni, elvárás lesz, hogy te mint "barát" szórakoztasd őt mert ha 2 percre ott hagyod megint magányos lesz.

2022. máj. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor magányos vagyok, akkor igazából konkrét emberek társaságára, figyelmére vágyom/lenne szükségem. Nem pedig idegenekére, akikkel 0-ról építjük fel a kapcsolatot, illetve folyamodunk "small talk"-hoz.

Itt az oldalon pedig azért nem szeretnék beszélgetni, ismerkedni, mert sokszor nincs is kedvem írogatni, és már kicsit bele is fáradtam a csak online kapcsolattartásba. A nyomósabb indok pedig, hogy nagyon rossz tapasztalatokat gyűjtöttem össze a többéves ittlétem alatt, és nincs sok kedvem, néha időm ezeket gyarapítani. Tisztában vagyok vele, hogy vannak itt nagyon rendes emberek is, de nem igazán velük sikerült írogatni. (egyetlenegy itteni beszélgetést sem én kezdeményeztem)

2022. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert itt nem nagyon lehet másról, mint a maszturbálási szokásaimról. A privátok nagy része erről szól, akkor is, ha nem így indul. L
2022. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont így van, ahogy az előttem szólók megfogalmazták, sajnos. Annyit hozzàtennék, hogy pluszban van egy pàr ember, aki iszonyat nyomulós és rendszerint ugyanazoktól az emberektől kapok privit is.
2022. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Mert egy ilyen szintű embernek orvosra van szüksége, és nem egy hozzá hasonló emberre.
2022. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki normális, és nyitott a beszélgetésre, az elég sokszor megjárta már itt. Valószínű ezért, a többi meg nem normális...

Én mondjuk csak 1 szer vagy 2 szer beszélgettem itt az is vagy 6 éve, de elég is volt életre. Nem ér annyit, hogy próbálkozzak, mert az ember többet veszít, mint nyerhet.

2022. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!