Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha elmondom Anyanak hogy be...

Ha elmondom Anyanak hogy be szeretnek iratkozni egy nappali 2 eves kepzesre, vajon mit fog szolni? Szegenyek vagyunk. 22L

Figyelt kérdés

Itthon lakok. 22 eves vagyok vegzettseg nelkul, nem nagyon talalok munkat es nagyon zavar hogy nincs vegzettsegem. Ez az utolso evem hogy nappali tagozatra beiratkozzak, 2 eves a kepes

Nem tudom megtegyem e, nem tudom mit fog szolni Anya...nem tudok talalok e diakmunkat iskola mellett nem akarom anyagilag terhelni Anyat...szegenyek vagyunk csak Anyanak van fizetese a csaladban, o tart el. Nem tudom mit tegyek

2 evig max diakmunkabol elnek, nem tudnek itthon sem Anyanak anyagilag segiteni es gondot okozna talan az is hogy mit egyunk es egyek suliba

Mit tegyek?


2022. aug. 14. 20:10
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ilyen helyzetben, egy ilyen ember mint en ne tanuljon ha eddig nem tette?
2022. aug. 14. 20:11
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha most nem tudjátok kivitelezni, akkor menj el valahova dolgozni. (Rengeteg operátor munka van, kibírod.) Szedj össze annyit, hogy be tudj vállalni egy levelezős, vagy éjszakai képzést.
2022. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Mindenképpen próbáld meg. Diákmunkát találni fogsz de ha most nem jelentkezel akkor később még ennyi esélyed sem lesz.
2022. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Menj el dolgozni es olyan kepzest valassz, ami esti, vagy csak szombatonkent van.

Az olyan helyzetben levok, mint te; igy csinaljak.

En is igy tettem.

2022. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Én is azt javasolnám, hogy olyan képzést válassz inkább ami esti vagy szombati. Egyre nehezebb lesz megélni, főleg az olyanoknak akik egyedüliként van bevételük. Egy ilyen képzés mellett lenne lehetőséged dolgozni is.
2022. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Tekintve, hogy a nappali képzés ingyenes, az esti/levelező meg fizetős, szerintem nem kérdés. Vétek lenne kihagyni, ennél csak rosszabb lehetőségeid lesznek.
2022. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

"az esti/levelező meg fizetős, szerintem nem kérdés."


Nem minden esetben fizetős. Van olyan is ami nem az.

2022. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%
14 éves korodtól mostanáig mit tanultál?
2022. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%

Menj el diákmunkára mellette, olyan nincs hogy nem találsz ha akarsz.

Most nem is dolgozol, nem is tanulsz???????

2022. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%
Hova valósi vagy? 😊
2022. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!