Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy ha valaki szeretne egy...

Hogy ha valaki szeretne egy iskolába menni. Pl.: egyetemre de az a intézmény csak nappali államilag támogatott/nappali önköltséges van akkor oda tudna menni valaki olyan akit mondjuk a szüleik eltartanak? És otthagyja a foglalkozását.

Figyelt kérdés

Akinek már volt munka helye. És ha megtudná oldani hogy nappaliban elvégeze. akkor felvenének az adott intézménybe vagy elutasítanának???

Ez nekem fontos lenne ha valaki tud segíteni az segítsen.



2022. ápr. 19. 07:07
A kérdező szavazást indított:
Igen, lehetséges hogy felvesznek!
Nem, automatikus elutasítanak!
5 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Egyetemre 80 évesen is mehetsz nappalira. Ha más formátumú tanfolyamra jelentkezel, akkor lehet, hogy csak estire mehetsz.
2022. ápr. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Ha felvesznek nappalira, akkor nappalis leszel.

Viszont a munkahelyed tuti nem tolerálná.

2022. ápr. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az egyetem nem tudja, hogy te a felvételi előtt hány évet dolgoztál, dolgoztál-e egyáltalán. Ha eléred a ponthatárt és teljesíted az esetleges extra feltételeket, bent vagy.
2022. ápr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1,2,3

Köszönöm szépen a válaszokat. Rendesek vagytok. 🙂

2022. ápr. 19. 10:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem 10 éve van munkám és mivel levelező nem indult, nappalira jelentkeztem és kedvezményes tanrendet kérvényeztem de totál szívás. A munkahelyem nyilván úgy reagált, hogy ok menjek egyetemre, de nem tudnak elengedni sehova és oldjam meg....na hát a szabadnapjaimat tartogatom a vizsgákra, de hát vagy meg tudom oldani vagy nem...(helyettesítésen múlik)...a legtöbb munkahelyet nem fogja érdekelni, hogy vizsgáid vannak és miért is érdekelné, hiszen nem a munkáddal kapcsolatos. Szóval megoldani meg lehet, de kivitelezni ezt évekig....hát.....erősen kétlem.
2022. okt. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!