Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gondoltál már arra, hogy...

Gondoltál már arra, hogy "ghostingolj" a saját életedből?

Figyelt kérdés
Ertsd: Nyomtalanul eltűnj, teljesen eltöröld az eddigi életedet és egy másik országban, másik névvel kezdj teljesen újat.

2022. aug. 15. 11:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Nem
2022. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Akivel meg akartam szakítani a kapcsolatot életem során, azzal megszakítottam eltűnés nélkül és amikor külföldre költöztem a saját nevemmel építettem fel itt is az életem.
2022. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Igen.
2022. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Persze, szoktam ábrándozni. De, hogy el is határozzam magamat, hogy komolyan, egyik napról a másikra teljesen eltűnjek, még elég messze vagyok, de szerintem nem is fog ez bekövetkezni.
2022. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Párszor. Nem is lenne olyan nehezen kivitelezhető. Fogom magam,elköltözök és szevasz.
2022. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt csinálom.

Nem másik névvel, de igen. Közvetlen rokonaimat leszámítva mindenkit kitörlök az életemből.

Nagy többsége rosszindulatú sz@r ember...

2022. aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Gondoltál már arra, hogy nyomtalanul eltűnj a jelelegi életedből és egy másik országban, másik névvel kezdj teljesen újat?
2022. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Csak részben. Pl a nevemet nem akarnám lecserélni, rokonaimat, kedvesebb ismerőseimet se. Olyasmin viszont sokat elmélkedek, hogy a kütyüket, elektromos kötődéseket felszámolni. Bankkártyám, számlaszámom már nincs, és nem is lesz. Fakebukról fokom törölni magam ez lesz a következő. Telefont, internetet kéne elengedni teljesen.
2022. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer megpróbáltam, de sajnos nem jött össze. Viszont tapasztalatnak jó volt és nem adom fel.
2022. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

En csak néha arra, hogy nem hiszem el hogy ez a nagy rakás szerencsetlenség ami körülvesz, az én életem.

(Getto negyedben lepukkant mini alberlet mert csak ezt tudom fizetni, jöttment komolytalan párkapcsolatok, atverős kam barátok, (es ezt diplomával..)stb, a családom viszont-szülők testvérek vagy barátok- szinte luxusban élnek, 2 kocsi, stabil párkapcsolatok, sok jobarát)

2022. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!