Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy találjak meg itthon...

Hogy találjak meg itthon valamit amire nem emlékszem, hogy hová raktam?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne megtalálnom, de ahová emlékszem hogy raktam de tényleg oda raktam nincs ott. Mit tehetnék? Fontos lenne megtalálnom. Annyi biztos hogy itthon van.

#találjam meg
2022. aug. 16. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Keresd máshol, mint ahova logikus lett volna tenned. Egyéb dolgokat hova szoktál elrakni? Nézd meg a hivatalos iratok, az x célra félretett pénz, a dugi csoki és az unokahúgod ballagási fényképe mellett is.
2022. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A keresgelest tudom javasolni 🤔
2022. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Segítene ha megmondanád mi az amit elraktal. Mert nem mindegy hogy egy pár cipő,egy toll vagy 1 Misi, esetleg a távirányító.
2022. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Keresgéld.
2022. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
troll
2022. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mit csináltál pontosan, amikor utoljára a kezedben volt? És közvetlenül utána? Ezt gondold végig, aztán hátha meglesz.

Én ugyanis már jártam úgy, hogy a bevásárolt dolgokat rakosgattam el, aztán megszólalt a telefonom, és be kellett diktálnom egy adatot, amit fejből nem tudtam, úgyhogy előszedtem a mindenttudó mappámat. Aztán rögtön utána megint megszólalt a telefonom, anyám hívott, kérdezte mit csinálok, mondtam, hogy pakolok a hűtőbe, és tényleg folytattam a pakolást, közben csevegtem anyámmal. Két óra múlva, amikor megint kinyitottam a hűtőt, akkor láttam, hogy a mindenttudó mappámat is beraktam a hűtőbe.

2022. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Idézd fel először: hol lehet, hol voltál vele utoljára, hová szoktál tenni dolgokat?

A következő lépés, ha az előző nem eredményes: azon gondolkozz, hogy hova nem szoktál tenni dolgokat? Hova nem érdemes tenni dolgokat?


Egyszer pl.: kulcsot tettem a hűtőbe...

2022. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
1 doboz amiben egy szép ékszer van.
2022. aug. 16. 19:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem ahol ezek vannak: fürdőszobai szekrény

Hálószoba szekrénysor lenyilós rész

Mindenes kosár

Húgom

Barátnőm

Anyám

Anyósom:

2022. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!