Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vasárnap bevágtam a lábam...

Vasárnap bevágtam a lábam itthon valamibe (nem emlékszem pontosan mibe), a bokám körül. Mikor sportolhatok?

Figyelt kérdés

Mikor kezdhetek el sportolni?

Vasárnap bevágtam valamibe, és már este duzzadt volt kicsit, meg pirosas.


Fájt is, akkor menni is kicsit nehéz volt este.

Annyira pörgős napom volt, stresszes hogy tényleg nem emlékszem mibe üthettem bele (szék lába? passz), a fájdalom elmúlt.


Arra is gondoltam, hogy a szalag körül duzzadhatott be. Ha felfelé megemelem a lábfejem (miközben a sarkam a földön van) akkor fáj még kicsit... a bokám körül ill. a lábszáram alsó része... mikor mehetek sportolni, futni, elliptikus trénerezni?


Futás helyett az ellipszis nem jó, nem kíméli a bokát? azt lehet?


24/l



2018. dec. 6. 02:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Huh, nehéz kérdés. Ha nem fáj és duzzadt, akkor sportolhatsz, ha fáj, akkor vegyél vissza egy kicsit. Ha nagyon aggódsz, akkor pedig kérdezz meg egy orvost. Itt ritkán fordulnak elő orvosok.
2018. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!