Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jelentheti szt is,hogy egyutt...

Jelentheti szt is,hogy egyutt vannak?

Figyelt kérdés
Mult heten az egyik lany ismerosommel beszeltem telefonon,es mondta hogy a parjaval megy kirandulni.Nevét nem árulta el.Viszont egy fiú,a lány anyjának ismerőse lett,és a lány is a fiú anyjának.Jelentheti e azt is,hogy járnak,mert a két személy(lany meg a fiu)nem ismerosok facebook-on
2022. aug. 17. 04:23
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Közöd?
2022. aug. 17. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon úgy tűnik ez alapján hogy együtt vannak.
2022. aug. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi van, bejön a csaj? Jelezni kellett volna neki időben akkor, hogy akarsz tőle valamit.

Amúgy ez még nem jelent semmit. Ráadásul sokszor a Facebook is szarul mutatja, hogy valaki nem ismerőse a másiknak.

De nem rosszindulatból írok, hogy ha szabad a csaj, akkor tényleg próbálkozz be nála, ha téged ennyire érdekel. Ne így szenvedj, mert én is csináltam ezt, és rájöttem, hogy inkább érdemesebb lépni, és maximum elzavarnak, mint hogy örökre ott legyen a "mi lett volna, ha...".

2022. aug. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Mult heten az egyik lany ismerosommel beszeltem telefonon,es mondta hogy a parjaval megy kirandulni."

Tehát, a csaj azt mondja neked, hogy a párjával megy kirándulni. Nem elég egyértelmű :D?

2022. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!