Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha karácsonykor ajándékként...

Ha karácsonykor ajándékként egy valami csokit és 5-10 ezer forintot szoktam vinni a kb 18 éves húgomnak, viszont a pénzt mindig visszaadják a szülei , hogy nem kell, az mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Nekem olyan furcsa ez a dolog. Ők viszont adnak nekem kb. Ugyanennyit, de tőlem nem fogadják el. A pénzt mindig húgomnak adom, viszont az anyja adja vissza pár percen belül. Igazából nem is sűrűn tartjuk a kapcsolatot, kb csak ünnepekkor.

2022. ápr. 23. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég furcsa, főleg, hogy 18 évesen már nem kisgyerek és nem az anyjának kéne eldönteni elfogadja-e az ajándék pénzt vagy nem. Legközelebb az anyja tudta nélkül adj pénzt.
2022. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vannak vele, hogy van elég pénzük ha kell a tesodnak és nem akarják elvenni tőled, mert neked jobban kell.
2022. ápr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy úgy gondolják neked jobban szükséged van arra a pénzre míg ők sokat keresnek (gondolom 2 fizetésből élnek) és ezért nem fogadják el a pénzed, mert úgy gondolják bunkóság lenne.
2022. ápr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. ápr. 23. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!