Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért válhat egy nő rideggé...

Miért válhat egy nő rideggé gyakorlatilag egyik pillanatról a másikra?

Figyelt kérdés
Lejárok egy sport klubba. Össze barátkoztam egy csinos, helyes nővel. Vőlegénye van konkrétan, így részemről már az elejétől haverságnak indult a dolog. Sokat nevettünk együtt, tök jól elvoltunk, majd elkezdett egyre ridegebben viselkedni. Most már csak intek neki, ha látom, de rendszeresen észreveszem, ha felé nézek, hogy hirtelen akkor kapja el a tekintetét, tükörből is láttam, hogy nézeget. Na, most akkor ez hogy?
2022. aug. 18. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Bejössz neki, nyilván. Aztán vagy az van, hogy rájött, hogy te nem akarsz tőle semmit és ezért bedurcázott, vagy pedig a párja jött rá valamire és ezért most óvatos.
2022. aug. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megsértődött.
2022. aug. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam erre, de mondjuk úgy, hogy kicsit jobb nőben, mint én férfiban.
2022. aug. 18. 08:14
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Én amúgy nőként írtam a válaszom (#1), szóval próbáltam magamból kiidnulni, hogy milyen okból reagálhatnék így.
2022. aug. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként lehet, hogy sejt valamit a hapsi, mert volt, hogy este 10-kor még cseteltünk. :D
2022. aug. 18. 08:15
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Na akkor lehet, hogy nem kéne ezt tolni annyira :) nem szép dolog belerondítani mások kapcsolatába, persze nem csak te vagy a hibás, a csaj is egy kis pi.a, ha hapsija van és másokkal flörtöl.
2022. aug. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jaj már, ami Salgótarjánban történik, az ott is marad! Mondjuk, ez autóval 10 percre zajlott az otthonuktól...
2022. aug. 18. 08:29
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudja jól, hogy mit akarsz, de mivel ő nem akar tőled semmit, ezért kénytelen távolságtartónak lenni.
2022. aug. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kérlek, olvasd el az előzményeket, ha már írsz. Mivel már az elején tudtam, hogy komoly kapcsolatban van, haverságra rendezkedtem be, ami tényleg egy kicsit kezdett elmozdulni más irányba. De hidd el, egyszer nem éreztette az utóbbi időkig, hogy a terhére lennék.
2022. aug. 18. 08:45
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
#9: Rájött hogy kedvel téged, tetszel neki, és nem akarja, hogy ettől több alakuljon ki köztetek. Fél, hogy nem tudja a "kapcsolatotokat" a barátság keretei között tartani (szerelmes lesz), és ezért inkább megtartja a három lépés távolságot. Vagy a pasija szólt neki, hogy vegyen vissza a barátkozásból.
2022. aug. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!