Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha egy tanár nem...

Mi a teendő ha egy tanár nem írta még be egy kurzusra a gyakorlati jegyünket és sehol sem tudom elérni a tanárt?

Figyelt kérdés

2021. dec. 26. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Hát, én ünnepek között megpróbálnék bemenni a tanszékre, ha ott nem éred el a tanárt, akkor esélytelen. (A tanszéken ha tudják is az elérhetőségét, azt neked - holmi "mezei" hallgatónak -nem fogják az orrodra kötni.)
2021. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szólni e-mailben a tantárgyfelelősnek, a tanszékvezetőnek, a tanulmányi hivatalnak, akár egy kollégájának.
2021. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az a szabály, hogy a vizsgaidőszak végéig kell beírniuk a jegyeket és voltak is olyan tanáraim, akik az utolsó pillanatban tették meg. Gyakorlati jegynél igazából mindegy, mert ott úgysincs javítási lehetőség. Úgyhogy én még nem aggódnék miatta, ha hacsak nem valóban sürgős. Akkor írj email-t vagy keresd a tanár minden ismert elérhetőségén, majd keresheted pl. a tárgyfelelőst, a szakfelelőst, hököt stb., ami van.
2021. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan hogy vizsgaidőszak alatt írt be.

De ha nem kérdezed meg, akkor nem fogod tudni a választ

2021. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!