Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már itt a Gakorin, hogy...

Volt már itt a Gakorin, hogy elértétek, hogy valaki elrejtse a felhasználónevét vagy elmenküljön a Gyakoriról? Ha igen, hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés
2022. aug. 18. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
😳😳
2022. aug. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy tisztázzam, sztorikat várok, nem tippeket. Csak nevetni szeretnék egy jót, mert rossz napom van.
2022. aug. 18. 14:17
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Én magam elrejtettem, mert azt láttam, hogy vannak elmebetegek akik szisztematikusan rászállnak az emberekre és szimpátia/unszimpátia alapján értékelnek.


Egyszer volt pontozással kapcsolatos kérdés is, ahol egy felhasználó leírta, hogy már ha meglátja a felhasználónevem ideges lesz és már "elvből" lepontoz.

2022. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!
2022. aug. 18. 14:21
 5/9 Shaddark ***** válasza:
57%

"Én magam elrejtettem, mert azt láttam, hogy vannak elmebetegek akik szisztematikusan rászállnak az emberekre és szimpátia/unszimpátia alapján értékelnek."


:)

Nekem is vannak "követőim", de én lesz...m. Nem a pontokért írok tanácsokat, hanem mert jó érzés hogy ha valaki hallgatna rám, minden gondja megoldódna az életében. A lehetőséget megadom, ha már ennyi tapasztalatot és tudást gyűjtöttem, megosztom a rászorulókkal ;)


- Amúgy meg, ha vannak ilyen követőid, az szuper jó dolog. Ha nem lennének, akkor valószínűsíthetnéd, hogy szürke, érdektelen, semmire sem jó tanácsokat adsz, amik semmit az égvilágon nem oldanak meg. Ez legyen inkább sikerélmény :)

2022. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Egy hülyét elkergettem, de utána sajnos újra regisztrált. Most tervezem megint megszívatni. 🤣
2022. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6, mi a története? Ki volt az?
2022. aug. 18. 18:12
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

Volt.

Volt egy tag, jellemzően a számítástechnika kategóriában "tevékenykedett", és legyünk őszinték: 80%-ban hatalmas hülyeségeket írt (sokszor csak random rákeresett valamire, és belinkelte a keresési találatokat, holott rohadtul nem az volt a kérdés), és emellett még beképzelt, nagyképű is volt. Aztán ugyanabban a stílusban elkezdtem neki válaszolgatni, ahogy ő írt. Ettől besokallt, és törölte magát.

2022. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7.

Én azért kergettem el az adott felhasználót, mert egy bizonyos témában nem értett velem egyet és ezért elkezdett mocskolódni, meg háborogni, hogy én mekkora egy senki vagyok. Közben meg ő maga csak egy nevetséges kis drogfüggő alak volt. :DD

Válaszoltam neki pont ugyanolyan stílusban a kérdés alatt és privát üzenetben is, mint ahogy ő is írt nekem.

Ezen a drogos hihetetlenül felháborodott és önigazolást keresve elkezdett kérdéseket kiírni rólam. Belinkelte a különböző válaszaimat a kérdése alá és elkezdett kérdezősködni, hogy vajon nekem milyen mentális betegségeim lehetnek. 🤣

A hülye kérdései törlésre kerültek, mire kiakadt és törölte a fiókját. De hát úgy néz ki, hogy nem bírt ki még egy hetet sem Gyakorizás nélkül. XD

Na, ilyen egy igazi függő nyomorék.

2022. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!