Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik volt eddig a legjobb...

Melyik volt eddig a legjobb felhasználó név amit hallottatok? Esetleg van új ötletetek?

Figyelt kérdés

Weboldalt szeretnék csinálni horror, elvont, vicces, aranyos, fura...és egyéb dolgokról. Olyan lesz majd mint ha kevernénk a sosefeledd.hu-t és Vidmant és Szefit. Mivel a videókkal béna vagyok ezért GIF képeket fogok használni (hang nélküli videó).


Viszont nincs ötletem az oldal nevéhez...és nekem is kéne egy felhasználó név. A kérdésem azért írtam ide mert gondoltam itt többen vannak mint az "internet" résznél és az oldal azért kell hogy kicsit figyelmet kapjak mivel eléggé háttérbe vagyok szorulva.


TROLLOK KÍMÉLJENEK és kérlek titeket a kérdésre válaszoljatok ahelyett hogy témát váltotok vagy leszoltok! Előre is köszi a HASZNOS válaszokért! ^^



2016. ápr. 13. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
MilfHunter
2016. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Vidman oké, de ki a búbánat az a szefi?
2016. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd megadod a weboldalad cimét? *_* Amúgy szerintem a sajátom a legjobb, de nem mondom meg, max privibe XD
2016. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
progresszív utazó levédve,hozzá ne nyúlj !:D
2016. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Majd megadom a linket ha jutok valamire, de a név választás kemény sport :)
2016. ápr. 13. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Legyél MaszturBálint XD
2016. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezek gondolom magyarok, mert nem ismerem őket.

Mit lehet majd csinálni a gifekkel?


Nekem tumblr-ön vannak érdekes követőim, pl. looklikebarbiesmokelikemarley, cat-lady-confidential. Kreatívak.

2016. ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Háttérharcos
2016. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
SzőrösFaszúMágus(igen ez egy jatekbeli felh. nev) De ez neked valószínűleg nem a legmegfelelőbb :D
2016. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!