Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fotózkodnak ennyien...

Miért fotózkodnak ennyien napraforgók közt? Annyira elcsépelt.

Figyelt kérdés

Szerintem ez a mezőgazdasági produktum nem arra való. Mi szépet lát ebben egy fotós vagy az alany?


Annyi mindennel fotózkodhatna helyette..



2022. aug. 20. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha látnék a környéken egy elfogadható napraforgó táblát, örömömben én is beállnék közéjük.

Olyan aszály van a környékünkön, hogy amit még nem szántottak be,az is csak száraz kóró.

Egyébként ne legyél már ilyen negatív!

Értem én, hogy nem érdekel, de fáj ez neked?

Akkor ne nézd!

Inkább minden második kép legyen egy virágos napraforgó tábla egy béna szelfivel, mint az a sok negatív hír, ami az ember életkedvét is elveszi.

2022. aug. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elcsépelt, de szép.
2022. aug. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Mert szép a szotyi.
2022. aug. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Laylah ***** válasza:
100%

Ingyen van a virág (díszlet).

Egyébként maga a napraforgó valamilyen szinten a nyár szimbóluma, szóval akik ilyeneket csinálnak, azok a nyarat, az önfeledt jókedvet, a szabadságot próbálják megfogni. Vagy csak szimplán tetszik nekik. Kinek mi.

2022. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
7%

"a nyarat, az önfeledt jókedvet, a szabadságot próbálják megfogni"


Igen a legtöbb meg depressziós szar ember, de azért a magamutogatás kell neki FB-on, hogy milyen Hawaii az élet :D

2022. aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Laylah ***** válasza:
25%
5.: engem ez a népbetegség (ti. a közösségi médiás magamutogatás) a mai napig elkerült, és ha valamelyik ismerősömnél felmerült, akkor kikövettem, szóval engem ez egyáltalán nem érint, így sokszor elfelejtem, hogy sokaknak meg "ez az élet". Bár szerintem egy napraforgómező nem annyira luxus meg csillivilli, hogy nagyon mutogatni kéne. :D
2022. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert szep es szimbolikus jelentese is van (igaz en egy ismerosomnel se lattam ilyet). Amugy egyesek miert foglalkoznak ennyire masok eletevel? Annyira gaz..
2022. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
jelenleg 4 farok van a közelemben , csináltam is fotót
2022. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
Mert azt hiszik, hogy valaha is lesznek olyan szépek, mint azok a napraforgók. Mikor ilyen képeket látok valakinél mindig megdicsérem milyen szép virágok között járt.
2022. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A napraforgó nem szép növény, lehet emiatt zavar. Kb mint a gaz. Vastag szúrós szár, nagy bumzi fejjel.


Am az miért baj, ha feltűnik egy jelenség (mert nem csak a szulejant nézem a kettesen, meg nem sört vedelek a kanapén) és megkérdezem az okát?

Ez még nem mások életével foglalkozás...

2022. aug. 20. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!