Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitévő legyek, ha eladó...

Mitévő legyek, ha eladó tárgyamra van két jelentkező, de aki korábban írt nem válaszol 2 napja?

Figyelt kérdés

Egy mondatban nem tudtam leírni a kérdésbe, bocsánat. Tehát:

Meghirdettem egy tárgyat, amire írt emailt egy jelentkező. Írta, hogy 20-án, tehát ma eljönne megnézni. Erre én írtam neki, hogy oké, ebben a városban van, visszakérdeztem, hogy honnan jönne (mert ha messze van akkor talizzunk fél úton, vagy mittoménmi). erre csak annyit írt, hogy xy városból. Arra válaszoltam, hogy rendben, nekem ma x és y óra között jó, akkor vagyok otthon.

Na erre már nem válaszolt, és le is járt az időtartam.


Közben ma írt egy másik ember, hogy kellene neki, szintén kért egy napot, hogy akkor el tudna jönni megnézni. Vele valahogy jobb a kommunikáció.

A lényeg, hogy sokkal szívesebben adnám oda a másodiknak, csak félek, hogy az első marhára be fog sértődni. Sokszor volt ilyen, akkor telefonban az anyámat szidják.


Valahol legbelül tudom, hogy nekem van "igazam", mert b*szki, nem válaszol, eltelik a fél nap, semmi életjel, nehogy már várjak rá... De valahogy mégis rossz érzés.


2022. aug. 20. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá a hülye egyesre,hogy mi a helyzet,ha holnapig nem jelentkezik,add a kettesnek.
2022. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

"sokkal szívesebben adnám oda a másodiknak"


Tedd ezt. Kit érdekel, ha megsértődik? Írtál neki, nem válaszolt. Vessen magára. Nem a te problémád. Ha pedig netán előkerül és magyarázna akkor tiltsd le.

2022. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ezért szeretem inkább a Vaterát/Teszveszt. Jófogáson sok a megbízhatatlan ember, megígéri, hogy jön, közben másnak nem mered odaígérni és végül a két szék közül a padlóra esel, mert már a másiknak sem kell. Vaterán meg ha leütötték, nem merik kockáztatni a negatív értékelést. Ott is jártam már hasonlóan, de az egy új felhasználó volt és hamar eltűnt a süllyesztőben. Be lehet állítani azt is, hogy rossz értékeléssel ne tudjanak licitálni.
2022. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki előbb jön, annak add!

Nem kell itt udvariassági köröket futni senkivel, ha nem tud normálisan kommunikálni.

2022. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A mai napot még várd meg és holnap add oda a másodiknak.

Lehet, hogy a te utolsó emailedet meg sem kapta, én jártam már így 2x az utóbbi időben, hogy képernyő fotót kellett küldenem, mert nem hitték el, hogy írtam (nem eladás téma volt).

Simán elmondhatod a másodiknak, hogy mára ígérte valaki a jövetelét, így holnap tudsz végleges választ adni.

2022. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolkozas nelkul adnam el a 2.nak ha az elso nem valaszol
2022. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van aki le szokta írni a hirdetésben, hogy "Senkinek sem tartogatom, aki előbb jön érte, az viszi." Legközelebb írd bele te is.
2022. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Add a másodiknak, ha nem akarsz két szék közül a pad alá esni! Aki 2 napja nem válaszol, az nem akarja. Ha esetleg mégsem kapta meg az üzit, mit tudom én, ritka eset, akkor is érthető, ha nem vár az ember eladóként az idők végezetéig.
2022. aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Írj rá míg utoljára, majd várj holnapig, aztán ha nem írj add el a másodiknak.
2022. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Nálam nagyon egyszerű a szabály: Azé lesz, aki előbb jön érte.

Foglalás meg hasonló bohóckodások foglaló ellenében, amit buk, ha lejárt az ideje.

2022. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!