Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem válaszol a körmösöm?

Miért nem válaszol a körmösöm?

Figyelt kérdés

Már viszonylag régóta járok ehhez a körmöshöz, eleinte minden szuper volt, csakhogy már egy jó ideje a körmözés mellett másik munkája is van, azóta szinte sosem lehet elérni. Napokat, heteket kell várni, hogy válaszoljon az üzenetemre, ami nekem nagyon kellemetlen. Megértem, hogy most már több dolga van, de mindig látom, hogy facebook-ra naponta többször posztol képeket, akkor ne mondja nekem, hogy arra nincs ideje, hogy egy megveszekedett üzenetet dobjon. Elmondta nekem, hogy a vendégei 90 %-át kidobta, mert nincs már ideje rájuk, és ebből gondolom, hogy ő erre az egészre úgy tekint, mintha ezzel ő nekem szívességet tenne, pedig ez egy szolgáltatás, mert én mindig fizetek és szoktam borravalót is hagyni.

Szerintetek mit csináljak?


2021. dec. 1. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik körmöst
2021. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott.
2021. dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Hagyd ott, és ha később véletlenül összefutsz vele, adj neki bosszúból egy körmöst.
2021. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobban jársz, ha másikat keresel. Velem anno ugyanez volt, a csaj sminktetoválással kezdett foglalkozni, körmözésre egyre kevesebb időt szakított. Egyszer csak nem írtam neki többet, de nem volt belőle sértődés vagy harag.
2021. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb nem lesz vendégköre ha már a 90 százalékot dobta,mert megunja majd mindenki.

Magával tol ki

2021. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!