Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem igazságtalan, hogy valaki...

Nem igazságtalan, hogy valaki 18 éves koráig több száz körsó sört megiszik, míg valaki 25 évesen issza meg az első kőbányait?

Figyelt kérdés
Szerintetek is egy új világrend meghozatala szükséges, ahol a sörpiac újraelosztásra kerül a fogyasztók között, hogy ne csak a chadek (felső 10%) részesüljenek a folyékony kenyér örömeiből?

2022. aug. 20. 20:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyéni döntés az egész, ha te 15 évesen már inni akarsz, megoldod. Én is megoldottam, ennyi.

Ha téged nem érdekel a téma akkor 25 évesen fogsz először inni, vagy sose.

Én 17-18 éves koromig elég sokat ittam. Nem büszkeség, de azóta eltelt pár év, és néha napján megiszom egy sört, pár hetente egyszer, és ennyi.

2022. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Párduc-1 válasza:
Ha valaki nem szereti, annak az lenne az igazságtalan, hogy igyon.
2023. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Saját döntés.

15 éves koromtól ittam, voltak olyan időszakok, amikor keményen ittam, és nem érdekelt semmi. Egy jó ideje már egyáltalán nem iszom. Nem érdekel már egyáltalán az alkohol, nem hiányzik. Mikor ivott jó volt, úgy éreztem, hogy ad nekem sokat, de már eljutottam oda, hogy van attól azért jobb dolog is. Elmegy nekem jobb dologra is a pénzem. Ivás helyett utazom, múzeumba járok, meg ilyesmi. Szép összeg összejött miòta teljesen letettem a piàt. :) Szebb így az élet. De nem ítélem el azt sem aki iszik, mindenki maga tudja. Nekem is van alkoholista kollégám, aki állandóan be van rugva még munkában is, és üvöltözik jobbra-balra, sokszor be is hány, de elkerülöm jó messzire, és ennyi. Csak az a baj, hogy állandóan panaszkodik még így is, hogy jaj nincs pénze, csóró, adjak neki kölcsön, stb. Érdekes. Napi 15 üveg sörre van pénze. Mindegy, semmi közöm hozzá, csak senki ne az én pénzemből akarjon inni, mikor én ittam sem kértem senkitől semmire.

2023. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!