Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 eves vagyok es meg nem csokoloztam?

Figyelt kérdés
Olyan rosz hogy suliba meg mindenhol instan meg eloben es hogy van baratnoje minden fiunak vagy akinek nincs annak meg mar volt nekem meg még egyszer se volt egy baratnőm es szuz is vagyok es az a legdurvabb hogy meg nem is csokoloztam soha eletembe legalabb a csokot kiprobalnam olyan jo lenne mert annyira fel tud izgatni az amikor valaki csokolozik hetero vagyok de meg ha kell fiuval is kiprobalnam 1x a csokot csak hogy milyen erzes, de mindenki undorodik attol ahogy kinezek es igy sose lesz en meg nem 30-40 evesen akarom kielvezni ezt :/

2022. ápr. 27. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy a megjelenésed gátol ebben, akkor dolgozz rajta. Az, hogy nincs tökéletes arcéled, nem fog ehhez vezetni. Adj magadra, öltözz előnyösen, étkezz egészségesen (amennyire lehetséges), nem árt, ha sportolsz is. Ezektől jobban is érzed majd magad a bőrödben, és az önbizalmad is helyrerázódhat, aminek a hiánya az igazi nagy probléma.

Egy magabiztos embernek nem okoz semmiféle gondot, hogy az aktuális trendeknek nem megfelelő a kinézete. A potenciális partnered is ezt fogja nézni. Ha jó kiállású vagy, észre sem fogják venni azokat a tökéletlenségeidet, amiket te valószínűleg felnagyítasz magadon a saját szemszögedből.

2022. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem is fogsz soha!

És őrülj is neki, addig jó amíg egy nő se akar kihasználni!

2022. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogy nézel ki?

Ugyanez voltam amúgy, egy tipp. Most kezdj el edzeni. Nem egy hét múlva, meg jaj mindjárt, hanem most. Egy év múlva már látható eredménye lesz és el is fogod felejteni azt, hogy ilyeneket gondoltál magadról. Én túl későn kezdtem el, bár valaki mondta volna ezt nekem, mikor még 18 voltam.

2022. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

A fejeden nem változtat az edzés, márpedig az a legfontosabb tényező. Aztán a magasság, aztán a testfelépítés.

Testfelépítés terén annyi a lényeg, hogy ne legyél kövér, se túl vékony.

Kompenzálni izmokkal is csak akkor tudsz ha a fejed legalább elfogadható és nem eszméletlen ocsmány.

2022. ápr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Még én sem, de majd ha sok pénzem lesz meg izmos leszek, akkor biztos fogok.


20/F incel

2022. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 1Léna ***** válasza:
7%

Értékes, egyedi, megismételhetetlen kincs vagy akit még nem fedezett fel senki.

Rejtegetetett értékességedet még te magad sem ismerted fel. Tehát itt az ideje, hogy a saját erősségeidet különlegességeidet csiszold, erősítsd. Merd önmagad adni. Ne viselj álarcot, ne próbálj másokhoz hasonlítani.

Ne nagyítsd fel ezt a problémát. Nics erre előírt határidő. Nem maradtál le semmiről.

2022. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az is a baj hogy 180 cm vagyok es 64Kg es nagyon vekony vagyok es nem hizok sehogy erre hiabavedzek semmi nem lesz
2022. ápr. 28. 15:32
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Jobban jársz amíg nincs nőd.

Csak le akarnak húzni, adni meg nem akarnak.

2022. ápr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!