Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Manapság miért járnak már a...

Manapság miért járnak már a 20 év körüli fiatalok is mindenhová autóval?

Figyelt kérdés
Séta, tömegközlekedés helyett. Főleg a férfiak
2022. aug. 22. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Mert megtehetik. Ez a fő érv. Emellett még ott van a kényelem és hogy általában gyorsabban eljutnak vele A-ból B-be, illetve bizonyos esetekben azt is hiszik, hogy menő ahogy autóval közlekednek (a smoke&charm és társaik), de ez utóbbi már szerencsére kezd kikopni.
2022. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Mert a szüleik adtak nekik autót
2022. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Azért van autója, hogy azzal járjon.
2022. aug. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Rengeteg, az autóval való közlekedéshez hasonló példát lehetne egyébként írni. Pl. miért használnak az emberek okostelefont. Hiszen telefonálni elég egy alap vacak is, minden mást majd elintéznek otthon (vagy a munkában ha gépközelben vannak). Vagy miért használnak mosógépet/mosogatógépet az emberek, ha kézzel is ki/el lehet mosni mindent. Stb. Az autó is 1 ilyen dolog a sok közül, ami annak a jele, hogy elkényelmesedtek az emberek, a mai világban lehetőségük van a használatára és nem is utasítják vissza.
2022. aug. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Budapesten éppen az ellenkezője látszik, nagyon helyesen.
2022. aug. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
#5: Nem is csodálom. Élhetetlen Budapest autós szempontból. Ott én is gyalogosan/tömegközlekedve járnék.
2022. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mindenki lakik olyan közel a boltokhoz vagy akármihez ahova megy, hogy azt a távot sétálva meglehessen tenni, attól hogy fiatal még nem biztos, hogy szeret és bír sétálni km-eket. A tömegközlekedést meg szerintem senki sem szereti, nincs olyan ember, aki azt választaná ha van kocsija vagy nincs egyéb okból rákényszerítve. Sokkal jobb, kényelmesebb egy kocsi mint egy busz, amibe idegenekkel nyomorogsz igen szűk helyen.
2022. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert 2 évet dolgoztam azért, hogy legyen autóm. Nem dísznek vettem, hanem hogy használjam.
2022. aug. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Hadd kocsikázzanak, amíg megtehetik. Előbb majd 2000 ft lesz a benzin, aztán meg egyáltalán nem is lesz. Na akkor majd vége lesz az autókázásnak.
2022. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Én azért, mert szeptemberben visszamegyek a koliba, most van lehetőségem gyakorolni. Amúgy elektromos kocsink van, tehát teljesen mindegy mennyi a benzin ára.
2022. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!