Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság miért a minősíthetetl...

Manapság miért a minősíthetetlen tartalom gyártása tesz valakit olyanná, akit meghívnak mindenhova, mindenki látni akarja, mindenki imádja?

Figyelt kérdés

Ott van pl egy websorozat, amit egy ideig néztem, de elbutult, már csak a 8-10 éveseknek "való" és egyszerűen nekik is káros.


Az egyik főszereplőjét pedig műsorokba hívják beszélgetni.


Instacelebeket hívnának meg az iskolába előadásokra, pedig az ő tartalmuk annyi, hogy hol nyaralt, mit eszik, stb.


Az utcán meg a boltokban is előbb ismernek fel egy youtubert meg instacelebet, mint pl egy jobb írót.


Pedig egy jobb író könyve ezerszer nagyobb élményt nyújt, mint azt nézni, hogy az emberek lejáratják magukat a kamera előtt.


Hogy lehet a minősíthetetlen tartalom gyártókat imádni és rajongani értük?


Vagy mára már csak ez kell az embereknek?


2021. júl. 4. 07:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Elárulok egy titkot: az írókat soha nem ismerték fel az utcán. Se most, se száz éve. József Attila kb.éhen halt, Radnótit agyonlőtték, Szerb Antalt agyonverték puskatussal. Aki nem járt így, az se volt celeb. Ha olyan művelt vagy, elvileg tudnod kell, hogy az olcsó szórakoztatás mindig sokkal népszerűbb volt, mint a minőség.
2021. júl. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Ezerszer jobb élményt nyújt egy jobb író könyve, neked. Nekik nem erre van igényük. Ez a celebkedés kőkeményen rávilágít, hogy mire van igénye az embereknek. Nyilván erre meg rárepülnek az ilyenek.
2021. júl. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elég szomorú.


Szerintem abban több munka van, hogy valaki megír egy könyvet, mint abban, hogy valaki belevisít ötvenszer egy kamerába...

2021. júl. 4. 08:29
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Lepontozhatod a válaszokat, de attól még a világ így működik. senki sem azért olvas könyvet vagy nem olvas, mert a belefektetett energia szerint választ
2021. júl. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Senkinek se adtam se pirosat se zöldet, csak elolvastam, amiket írtatok.
2021. júl. 4. 09:18
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Kit érdekel, miben mennyi munka van? Én szeretek olvasni, de amikor elolvasok egy könyvet, azt azért teszem, mert tetszik és érdekel, és pont nem figyelem, hogy fél nap vagy 30 év alatt írták-e meg.
2021. júl. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az idővel amúgy arra célzok, hogy egy igényesebb munkához több idő kell. Nem az időn van a hangsúly, hogy valaki miért néz meg egy videót, amit pár perc alatt dobtak össze és nem olvas el egy könyvet, amit 30 év alatt írtak meg, hanem arra, hogy valaki miért preferálja az igénytelen tartalmat és vágja a sarokba a szórakoztató, érdekes könyvet, amiből tanulhatna is.
2021. júl. 4. 09:24
 8/12 A kérdező kommentje:
Illetve köszönöm a válaszokat, kicsit támadó jellegűek, de ettől a kategóriától nem is vártam mást. :D
2021. júl. 4. 09:25
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért preferálják az igénytelen tartalmat, mert nem olyan magasröptüek, mint te.
2021. júl. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9, bagoly mondja verébnek. :D


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!

2021. júl. 4. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!