Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi jellemző a kínai mentalitásra?

Mi jellemző a kínai mentalitásra?

Figyelt kérdés

2022. aug. 22. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Gyár!

Az embereket is gyártják!

2022. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Túlélés...
2022. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Napi 16 óra munka.
2022. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Szorgosak.
2022. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
az idegengyűlölet sajnos nagyon jellemző, még az itt élőkre is. kiszolgálnak, de közeli ismerettségükbe szinte sosem kerülhetsz
2022. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Előre leszögezem, nem általánosítás, de nagyon nagyon hajtanak, szinte a sz@rt is kihajtjáj belőled.

Az egyik szakmám ruházati eladó.

A covid ideje alatt dolgoztam is náluk.

Pár hetet voltam, elég is volt.

Nagyon szorgalmas voltam mindent, de mindent megcsináltm, mégsem volt elég

Nem is véglegesített, de nem is baj így utólag..

Minden lépését nézte a kollégáknak is, nagyon durván beszélt velünk, úgy tett, mint aki egy mukkot nem tud magyarul, közben nagyon is..

Legalábbis egy kicsit.

Az tény szorgosak, de akikkel én találkoztam....

2022. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
*jav rövid ideig, kihajtják
2022. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Akit csak lehet, kihasználni, hülyére venni, aztán ha nem találja meg a számítását a kínai, attól a pillanattól kezdve "utánad rúg", átnéz rajtad.

Ez már a kínai étkezdék szintjén is jól mérhető!

Amikor bemész, akkor "Szija!... " Miután fizettél és mész kifelé, elköszönésre már nem futja, sokkal inkább futja arra, hogy póker arccal masszírozza a tulaj a telefont, de amíg ott vagy, sem tartja tiszteletben azt, hogy nem vagy esetleg kíváncsi a "családi híradására", - ordítva gesztikulál, miközben beszélget. -Nem a kapcsolatok ápolásával van a probléma, hanem az idejével és főleg a módjával! Ha akarsz egy jó tanácsot: kínaihoz eszedbe ne jusson menni dolgozni, - mert a Sztahanovisták rusnya állatok voltak ahhoz képest, amit a kínai megkövetel - a maga megalázó stílusában, - a járandóságaid tekintetében pedig enyhe kifejezés, ha csak annyit mondok, hogy képlékenyek. Kíméletlen "üzletemberek"! -A te érdekeltséged nem is létezik számára, de "30 forintért képes felgyújtani", ha meggyőződése a kínainak, hogy az szerinte jár neki tőled!

2022. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!